“Doskonała obsługa, jedzenie dorównuje poziomem.”
POBITEGARY — recenzja

POBITEGARY
Nr 269 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Jeszcze smaczniej, jeszcze przyjemniej i cały czas z równie przyjazną atmosferą! Młodszy brat oliwskich Pobitych Garów zaprasza do spróbowania dań z pierwszego w Trójmieście pieca opalanego węglem kokosowym, dzięki któremu potrawy podajemy soczyste w środku acz chrupkie na zewnątrz! Oprócz nowości z pieca, goście w karcie znajdą także specjalności Pobitych – przepyszne śniadania i domowe lemoniady. Do atrakcji z karty dań w sezonie dołączamy gratis parkowy klimat rekreacyjnej części Garnizonu z delikatnie szeleszczącym potokiem Strzyża w tle. Przyjdź i dołącz do grona naszych przyjaciół! POBITEGARY . Wrzeszcz prosto & przyjemnie
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy całą rodziną kilkukrotnie, dodatkowo zdecydowaliśmy się na spotkanie w większej grupie przyjaciół, za każdym razem ten sam poziom obsługi, jedzenie na podobnym poziomie. Ja osobiście jestem zauroczony żeberkami. Pysznie upieczone, mega-smaczne, duża porcja....polecam. Dodatkowo, burgery....palce lizać i Fish&Chips. Te 3 dania są przeważnie zamawiane przeze mnie. Dzieci czują się bardzo dobrze, jedzenie im bardzo smakuje, dlatego to jest dla mnie najważniejsza informacja. Restauracja przyjazna zwierzętom, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdego to cieszy:) Ja wracam do tego miejsca ( polecam rezerwację stolika:))

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, McJ1978

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery przepyszne, obsługa bardzo miła, krótki czas oczekiwania na dania jak na natężenie ruchu, bardzo klimatyczne miejsce. Polecam ☺️

Dziękujemy, KarolinaS55556
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja w pojedynkę bardzo smaczna. Chłodnik z arbuza polecam, kurczak pyszny, lemoniada z ogórka i pietruszki smaczna. Polecam

Dziękujemy, 118marekf
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na śniadaniu musi być J. A. J. K. O. !!! I tu wszystko się zgadzało, kawa z kostkami lodu nie była wyzwaniem jak w co niektórych miejscach a do tego trafiliśmy na bardzo miłą babeczkę, która się nami zajęła :) kiedyś kiedy wcinalam mieso zjadłam tu tez pysznego steka z dojrzewającej wołowiny

Dziękujemy, katarzynapietka
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Niestety w restauracji dostaliśmy najgorsze burgery w życiu, sucha bułka, okropne mięso po którym bolał żołądek do rana, suchy niemilosiernie. Nie mają pojęcia o podstawach przygotowywania smacznego dania. Zupa rybna najgorsza na świecie. Pierwszy raz w życiu musiałam o tym powiedzieć kelnerce bo nie wytrzymałabym chyba z poczucia frajerowania się. Kelnerka oczywiście nic z tego sobie nie zrobiła i podała mi… keczup i kapkę sosu abyśmy sobie wzbogacili.

Nigdy nie wrócimy do tego miejsca to na pewno. Zaznaczę, że na mieście jem bardzo często i wiem jak powinna wygładać dobra kuchnia.

Dziękujemy, antoni-pno

POBITEGARY — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w POBITEGARY? Podziel się wrażeniami!