“Fenomenalna restauracja na randkę z Narzeczoną”
Correze — recenzja

Correze
Nr 12 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: W Corrèze każdego dnia rozpieszczamy naszych gości pyszną kuchnią śródziemnomorską z francuskim twistem. Serwujemy owoce morza, ryby i wołowinę od sprawdzonych francuskich dostawców. Codziennie rano wypiekamy świeże chleby, bagietki i pyszne torty bezowe. Zapraszamy Was serdecznie do Corrèze, abyście poczuli się jak w domu i rozgościli się u nas z kieliszkiem wina dobranego przez naszego sommeliera przy fondue z serami raclette i gruyere. Zapraszamy również na autorskie drinki i koktajle.

Jedzenie - rozpływa się w ustach... A obsługa - już po samym "dzień dobry" wiedzieliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce! Dziękujemy kelnerce Sarze za przemiłe oprowadzenie nas po smakach dotąd nam nieznanych:)

Dziękujemy, robertostancelli
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piotrs470, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Panie Robercie,

zawsze żartuję z naszymi gośćmi że zwyczajnie to tu robimy i do tego zostaliśmy stworzeni :)
Nie ma nic milszego niż w poniedziałek rano przygotowując się do kolejnego serwisu i przyjęcia kolejnych gości przeczytać tak przemiłą recenzję.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy,
Sara i reszta ekipy :)

Bardzo wykwintne jedzenie, smaczne, świeże i przepyszne. Zdecydowanie polecam! Ceny nie są wygórowane a obsługa nienachalna i na wysokim poziomie.

Dziękujemy, micha_w801
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piotrs470, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny, piękną recenzje i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 10 września 2019

Polecam ! Jedzenie bardzo dobre, obsługa sprawna, miejsce trochę z boku, więc spokojne i ciche. Dobre hiszpańskie jedzenie.

Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie znakomite, głównie stek z dzika z prażonym słonecznikiem i sosem kawowym. Wystrój bardzo komfortowy. Ale obsługa przebija wszystko- kelner najlepszy z 7 restauracji tego roku- medal!

1  Dziękujemy, Pruszcz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 130anetas, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowni Goście bardzo dziękujemy za słowa uznania :) Dla takich Gości jak Państwo aż się chce pracować :) Pozdrawiamy, Zespół Correze z Kelnerem Janem na czele.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Trudno określić tę restauracje. Wystrój skandynawski? Kuchnia śródziemnomorska? ( makaron z owocami morza, sałatka z tuńczykiem?)Polska? ( tatar z jelenia, kszubski ser), nadmorska ( ryby) Na plus dobre wina, podobno dobra beza, na minus obsługa kelnerska - czas oczekiwania zbyt długi, jedzenie nadmiar - ilość i mieszanina składników np deska dla dwojga - nadmiar jak na przystawkę ilościowy i dobór smaków przyprawia o niekoniecznie przyjemny zawrót głowy. Podobnie kaczka z dziwacznie dobrana mieszanka składników, podobnie sałatka z tuńczykiem - dużo wszystkiego a raczej niekoniecznie smacznie. Może źle trafiłam ale nic mi poza serem z buraczkami nie smakowało.

2  Dziękujemy, Gradzkdo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 130anetas, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowna Pani Gradzkdo, jeśli trudno Pani określić naszą restaurację, wystarczy spojrzeć na naszą stronę www lub zapytać bezpośrednio w lokalu. Trudno u nas szukać wystroju skandynawskiego, może ma Pani na myśli białe fotele w ogrodzie? Czas oczekiwania na dania jest często uwarunkowany ilością Gości i przygotowywaniem dań na bieżąco ze świeżych składników o świetnej jakości- nie świadczy to o złej obsłudze kelnerskiej. Deska tapasów czy też serów nie jest naszą przystawką, nie znajduje się też w menu w przystawkach, tylko po daniach głównych. Łatwo jest doszukiwać się negatywów i opiniować w taki sposób jak to Pani zrobiła... My ze swojej strony wysyłamy Pani serdeczne pozdrowienia i życzymy wszystkiego dobrego. Zespół Correze

Correze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Correze? Podziel się wrażeniami!