“MENU DEGUSTACYJNE”
Correze — recenzja

Correze
Nr 12 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: W Corrèze każdego dnia rozpieszczamy naszych gości pyszną kuchnią śródziemnomorską z francuskim twistem. Serwujemy owoce morza, ryby i wołowinę od sprawdzonych francuskich dostawców. Codziennie rano wypiekamy świeże chleby, bagietki i pyszne torty bezowe. Zapraszamy Was serdecznie do Corrèze, abyście poczuli się jak w domu i rozgościli się u nas z kieliszkiem wina dobranego przez naszego sommeliera przy fondue z serami raclette i gruyere. Zapraszamy również na autorskie drinki i koktajle.
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie znakomite, głównie stek z dzika z prażonym słonecznikiem i sosem kawowym. Wystrój bardzo komfortowy. Ale obsługa przebija wszystko- kelner najlepszy z 7 restauracji tego roku- medal!

1  Dziękujemy, Pruszcz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 130anetas, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowni Goście bardzo dziękujemy za słowa uznania :) Dla takich Gości jak Państwo aż się chce pracować :) Pozdrawiamy, Zespół Correze z Kelnerem Janem na czele.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Trudno określić tę restauracje. Wystrój skandynawski? Kuchnia śródziemnomorska? ( makaron z owocami morza, sałatka z tuńczykiem?)Polska? ( tatar z jelenia, kszubski ser), nadmorska ( ryby) Na plus dobre wina, podobno dobra beza, na minus obsługa kelnerska - czas oczekiwania zbyt długi, jedzenie nadmiar - ilość i mieszanina składników np deska dla dwojga - nadmiar jak na przystawkę ilościowy i dobór smaków przyprawia o niekoniecznie przyjemny zawrót głowy. Podobnie kaczka z dziwacznie dobrana mieszanka składników, podobnie sałatka z tuńczykiem - dużo wszystkiego a raczej niekoniecznie smacznie. Może źle trafiłam ale nic mi poza serem z buraczkami nie smakowało.

2  Dziękujemy, Gradzkdo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 130anetas, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowna Pani Gradzkdo, jeśli trudno Pani określić naszą restaurację, wystarczy spojrzeć na naszą stronę www lub zapytać bezpośrednio w lokalu. Trudno u nas szukać wystroju skandynawskiego, może ma Pani na myśli białe fotele w ogrodzie? Czas oczekiwania na dania jest często uwarunkowany ilością Gości i przygotowywaniem dań na bieżąco ze świeżych składników o świetnej jakości- nie świadczy to o złej obsłudze kelnerskiej. Deska tapasów czy też serów nie jest naszą przystawką, nie znajduje się też w menu w przystawkach, tylko po daniach głównych. Łatwo jest doszukiwać się negatywów i opiniować w taki sposób jak to Pani zrobiła... My ze swojej strony wysyłamy Pani serdeczne pozdrowienia i życzymy wszystkiego dobrego. Zespół Correze

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

polecam to miejsce dla tych co chcą bardzo dobrze zjeść w ciekawym miejscu w Gdańsku.Z ogródka doskonały widok na serce Starego Miasta - Żuraw i Kościół Mariacki. Karta co jakiś czas ulega zmianie, więc nie ma nudy(mówię z perspektywy Gdańszczanki). Wnętrze także niebanalne - doskonałe na romantyczną kolację we dwoje i spotkanie z przyjaciółmi w większym gronie.Wzorowa obsługa.

1  Dziękujemy, Małgorzata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 130anetas, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowna Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię :) Ściskamy gorąco i pozdrawiamy, Zespół Correze

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Byłem w Correze już kilka razy. Jedzenie zawsze było bardzo smaczne, czuć że przygotowywane z pasją. Wystrój bardzo ładny, niesamowity widok na Motławę. Dobre miejsce zarówno aby zabrać swoją drugą połówkę na randkę, albo odbyć biznesową kolację. Szczerze polecam!

Dziękujemy, tmalk91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 130anetas, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

O jak miło dostawać jak pozytywne opinie. Dziękujemy i przesyłamy dużo dobrej energii. Zespół Correze

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z pysznym jedzeniem i świetną obsługą. Spokojna, cicha, kameralna atmosfera. Polecam

Dziękujemy, 19paulinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 130anetas, Właściciel, CorrezeOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowna Pani Paulino, Serdecznie dziękujemy :) Zespół Correze

Correze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Correze? Podziel się wrażeniami!