“Super!”
Kurhaus — recenzja

Kurhaus
Nr 384 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Świetne miejsce, kawa bardzo dobra, podobnie ciasta. Obsługa bardzo miła, no i samo miejsce ma niepowtarzalny klimat. Polecam!

Dziękujemy, Jakub K

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawę speciality piłam lepszą, ale było całkiem przyzwoicie. Wystrój wnętrza cudny. Obsługa mogłaby być trochę bardziej przyjazna, ale biorę poprawkę na upalny dzień ;) Wieczorem można napić się czegoś mocniejszego - tu jakości nie ocenię, bo byłam rano, ale plus za taką możliwość. Lokalizacja świetna, warto wpaść.

Dziękujemy, n_saadoon
Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zróbcie coś z tymi stołami ! Piwo za 16 zł, a człowiek się garbi i drętwieje, meble ze śmietnika rozumiem taki design, ale to nie jest fajne siedzenie jak na średniowiecznych torturach, przy kawowych stołach na krzesłach na normalną wysokość.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, malgorzataz855
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjdź, usiądź nawet na krawężniku i wypij w końcu coś dobrego, a wrócisz nie raz, nie dwa, wracać będziesz już zawsze. Dla kawy, dla ludzi, którzy Ci tę kawę przyrządzają, dla miejsca bez zbędnego pośpiechu.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, katarzynapietka
Zrecenzowano 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja oraz dobre piwo. Goraco polecam kazdemu hipsterowi ;) . Bardzo mila obsluga i w miare przystepne ceny

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 752lukaszs

Kurhaus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kurhaus? Podziel się wrażeniami!