“Polecam goraco !!”
Cukiernia Sowa — recenzja

Cukiernia Sowa
Nr 15 wśród 24 Desery (Gdańsk)

Mila obsluga ,dobre ciastka ,dobra kawa i duzy wybor.warto zajrzec i samemu sprawdzic. Polecam goraco jak jest zimno.

Dziękujemy, kristofz542

Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciasto bardzo smaczne, lody tez.
Kawa niestety do niczego.
Americano , czarna kawa bez aromatu, słaba.
Tak jakby z jednej kawy chciano zrobić pare filiżanek.
Dla osób z nadciśnieniem moze dobre, bo kofeiny tam mało.
Obsługa sympatyczna i mila atmosfera wynagradzają nieco marną kawę.

Dziękujemy, Julietverner
Zrecenzowano 11 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy do lokalu o godzinie 20:40 totalnie zignorowani przez obsługę lokalu wiec usiedliśmy przy stoliku. Niestety serwisu się nie doczekaliśmy a jedynie usłyszeliśmy ze już nie obsługujemy. Wchodząc nikt nam takiej informacji nie udzielił gdyż pani kelnerka liczyła napiwki a pani za barem udawała ze jest zajęta sprzątaniem..... niestety nie udało nam się skosztować nic ale z pewnością tego lokalu nikomu nie polecam....

Termin wizyty: listopad 2017
4  Dziękujemy, gregu28
Zrecenzowano 13 września 2017

W Parku Handlowym Matarnia w miejscu gdzie obecnie mieści się cukiernia Sowa znajdowały się poprzednio podobne lokale lecz jak widać nie utrzymały się. Dla cukierni ta lokalizacja jest wręcz znakomita, tłumy zmęczonych zakupowiczów, spragnionych odrobiny kawy i łatwo przyswajalnych węglowodanów w postaci ciastek pojawiają się w tej okolicy przez cały dzień. Sowa to oczywiście sieciówka i oferowane słodkości oraz zestaw napojów są oczywiście ujednolicone we wszystkich cukierniach sieci. Znajdziemy tam ciasta i ciasteczka na przyzwoitym poziomie, całkiem poprawne ale nie oczekujmy cukierniczych fajerwerków a w godzinach mocno popołudniowych widoczne są braki w asortymencie czy jest to efekt popularności jaką cieszą się wyroby czy po prostu braki w zaopatrzeniu tego nie wiem.
Co do napojów standardowy zestaw kaw (espresso, espresso doppio, americano etc) oraz kilka kaw smakowych wszystko niby poprawnie ale bez rewelacji. Są jeszcze oczywiście herbaty w kilku rodzajach i smakach.
Lokal jet dobry miejscem na nabranie sił podczas zakupowego szaleństwa i wypicie orzeźwiającej kawy, jednakże osoby smakosze kawy i wyrobów cukierniczych raczej nie mają czego tam szukać.
Obsługa w lokalu jest miła i kompetentna, wystrój lokalu charakterystyczny dla Sowy a fotele i układ stolików odziedziczono po poprzednim właścicielu czego nie poczytuję za wadę (a wręcz przeciwnie bo po co psuć coś co się sprawdziło). Cukiernia posiada taras z którego rozciąga się widok na trójmiejską obwodnicę oraz samoloty zbliżające się lub opuszczające gdańskie lotnisko.

Termin wizyty: wrzesień 2017
3  Dziękujemy, PrzemyslawK87
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Polecam zwłaszcza wybitne wręcz drożdzówki. Kawa również bardzo dobra. Szeroki wybór ciast i deserów.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, konrados83

Cukiernia Sowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cukiernia Sowa? Podziel się wrażeniami!