Świetne, tanie shoty- obsługa do kitu

Duży wybór, co miesiąc są limitowane shoty, ceny bardzo przystępne. Odiwedzamy z chłopakiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 stycznia 2019
Nova S
Warszawa, Polska
mało miejsca ale shoty super

w środku stołki tylko przy barze. Nie ma stolików czy rezerwacji. Wybór mega duży, polecam zestaw... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018
kaja275
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór, co miesiąc są limitowane shoty, ceny bardzo przystępne.
Odiwedzamy z chłopakiem regularnie zarówno gdańskie i bydgoskie Lumi i oba trzymają taki sam poziom, niestety także jeśli chodzi o poziom obsługi, do tego stopnia, że zastanawiamy się, czy nie jest to celowy zabieg ze strony właścicieli, żeby klient jak najszybciej wypił i wyszedł.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Nova S
Zrecenzowano: 21 grudnia 2018

Poszliśmy do Lumi na szybkie co nieco. Byliśmy w obiekcie sami, nas 5 osób i jedna barmanka (blondynka). W środku było cicho i pusto. Zapytałem o toaletę, barmanka odburknęła jednym słowem, że nieczynna. Zamówiliśmy po szocie każdy. Próbowałem zagaić rozmowę, że co tak cicho, muzyka nie gra i pani taka sama siedzi.. Znów odburknęła, że sama jest to i muzyki nie słucha, od niechcenia podkręciła głośność na wieży..
Na pytanie jakie mają świąteczne shoty, znów odburknęła, że musiałaby specjalnie włączyć ekran z menu specjalnym... Łaskawie to zrobiła z miną jakby za karę tam czas spędzała..
Przy wyborze kolejnych szotów ponownie okazała zniecierpliwienie..

Na plus duży wybór shotów. Wszystkim smakowało co zamówiliśmy, zapłaciliśmy i wyszliśmy. Słabe doświadczenie i nie wrócę więcej.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, thestanislaw
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

w środku stołki tylko przy barze. Nie ma stolików czy rezerwacji. Wybór mega duży, polecam zestaw za 50 pln

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, kaja275
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dużo niesamowitych szotów do wyboru, które nie tylko wyglądają świetnie, ale tez tak smakują! Jednak kilka razy miałam okazje natrafić się na niemiłą obsługę, która była chamska i arogancka, a szkoda, bo lokal z pewnością byłby 5/5. Jeszcze przeszkodą, dla niektórych może być fakt, że nie można płacić kartą.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Laura_carpenter
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy:
- urozmaicony wybór
- ceny

Minusy:
- obsługa

Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce ze względu na ogromną różnorodność smaków. Obsługa nieco sztywna, jednak jeśli komuś zależy bardziej na rozpieszczeniu podniebienia to obsługa aż tak w oczy nie drażni :)

Polecam wybrać się chociaż raz!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, nokoribi