Gdańsk

Thai Thai
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 34 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Tajska
Opis: Wybitne, ale autentyczne potrawy, sprowadzane na zamówienie składniki najwyższej jakości, niezwykle utalentowany szef kuchni i załoga, którą starannie wyselekcjonował spośród kucharzy z najlepszych restauracji swojego kraju pochodzenia. Tajlandia nigdy nie była bliżej.

Zacznę od tego że na codzień pracuje w gastronomii i zawsze patrzę trochę krytycznym okiem na obsługę i dania w różnych miejscach. Odwiedziliśmy Thai Thai w godzinach lunchu wraz z dwójką bombelków. Jedna z córek spała w wózku, więc poprosiliśmy o obsłużenie nas na dworzu. Pomimo chłodniejszego dnia obsługa nie zrobiła z tego najmniejszego problemu. Na start poprosiliśmy o bulion z pieżkami wonton i krewetki w cieście oba dania świetne. Po przystawkach zaproszono nas do środka (młodzież już się obudziła) oczywiście bez przymusu :) to była dobra decyzja wnętrze przepiękne. Dostaliśmy stolik niedaleko "wydawki" gdzie mieliśmy przyjemność zobaczyć jak przygotowywane są dania dla naszego stolika. Chwila cierpliwości i są... Sałatka z polędwica wołową, kaczka w tempurze z nalesniakami ryżowymi i polędwica wołową z warzywami w sosie z czarnym pieprzem. Nie lubię cukrować dlatego napiszę, że sałatka była poprostu dobra +.. Reszta? Trzeba spróbować. Zgodnie z rodzinką stwierdziliśmy że najlepsze tajskie jedzenie jakie do tej pory jedliśmy. Nawet brzdącom smakowało. Jeśli chodzi o samą atmosferę to, nie tylko dobre jedzenie i fajny wystrój "robi robotę", to przede wszystkim ludzie. Powitano nas mile z uśmiechem na twarzy. Panie za barem i Pan który nas obsługiwał (nie mam pamięci do imion, ale chyba Pan Filip, 20pare lat młodzian w okularach) cały czas życzliwi, nie dali odczuć że rodzinka na obiedzie jest mniej ważna od paru gości w garniakach (rodzinki są różne :) mniej bądź bardziej męczące, pracuje w gastro wiem coś o tym). Pan Filip ma pojęcie o tym co robi, pilnował żeby nic nie zabrakło, nie narzucał się, odpowiadał na pytania
odnośnie dań w profesjonalny sposób.
Podsumowując:
Kuchnia: bardzo dobry
Wystrój: bardzo dobry
Ceny: zależy dla kogo, za dobre jedzenie i klimat się płaci, jak dla mnie w TT nie dużo względem przyjemności.
Obsługa: celujacy
Pozdrawiam i oby tak dalej jesteśmy za jakiś czas sprawdzić :)

4  Dziękujemy, Michał K

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wykwintna, bardzo ciekawa kuchnia. Świeże ostrygi i krewetki ... Odpowiednie porcje. Rewelacyjne wino... Obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze odwiedzę tę restaurację.

3  Dziękujemy, JoannaJ1191
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Namówienie dobrymi opiniami w internecie postanowiliśmy wybrać się do tego miejsca. Już od progu restauracja robi dobre wrażenie, fajny klimat tworzą lekko przygaszone światła i dużo zieleni w lokalu. Mimo wysokich oczekiwań jedzenie zdecydowanie sprostało wyzwaniu i każde danie było pełne smaku. Jako największą niespodziankę uznaliśmy połączenie smaku w deserze w którym to słodka tapioka idealnie kontrastowała z kwaśnymi lodami. Ceny z pewnością stosunkowo wyższe, ale odpowiadają jakości jedzenia.
Polecam!!!

Przystawka :
1. Krewetki w cieście z warzywami
2. Bulion wołowy z pierożkami, wołowiną i makaronem sojowym
Danie główne:
1. Kurczak w sosie sojowym z orzechami nerkowca i warzywami (+makaron sojowy)
2. Wołowina w sosie curry i z mleczkiem kokosowym (+makaron ryżowy)
Deser:
Tapioka z owocami i gałką lodów

2  Dziękujemy, w2ilku
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wizyta w restauracji Thai Thai była dla Państwa tak miłym doświadczeniem! Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie już wkrótce by znów dać się zaskoczyć orientalnym smakiem! Zapraszamy!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Rewelacyjna knajpa. Jedzenie pierwsza klasa. Każde danie, z karty było z najwyższej półki. Obsługa bardzo miła, wystrój i klimat również.

5  Dziękujemy, ronigda
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W daniach czuć Tajlandię - aż wracają wspomnienia. Bardzo dobre jedzenie, mila obsługa i przyjemny wystrój. Polecam! :)

5  Dziękujemy, karolinap817

Thai Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Thai Thai? Podziel się wrażeniami!