“Świetna kuchnia w ekskluzywnym wydaniu ”
Thai Thai — recenzja

Thai Thai
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 33 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Tajska
Opis: Wybitne, ale autentyczne potrawy, sprowadzane na zamówienie składniki najwyższej jakości, niezwykle utalentowany szef kuchni i załoga, którą starannie wyselekcjonował spośród kucharzy z najlepszych restauracji swojego kraju pochodzenia. Tajlandia nigdy nie była bliżej.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Namówienie dobrymi opiniami w internecie postanowiliśmy wybrać się do tego miejsca. Już od progu restauracja robi dobre wrażenie, fajny klimat tworzą lekko przygaszone światła i dużo zieleni w lokalu. Mimo wysokich oczekiwań jedzenie zdecydowanie sprostało wyzwaniu i każde danie było pełne smaku. Jako największą niespodziankę uznaliśmy połączenie smaku w deserze w którym to słodka tapioka idealnie kontrastowała z kwaśnymi lodami. Ceny z pewnością stosunkowo wyższe, ale odpowiadają jakości jedzenia.
Polecam!!!

Przystawka :
1. Krewetki w cieście z warzywami
2. Bulion wołowy z pierożkami, wołowiną i makaronem sojowym
Danie główne:
1. Kurczak w sosie sojowym z orzechami nerkowca i warzywami (+makaron sojowy)
2. Wołowina w sosie curry i z mleczkiem kokosowym (+makaron ryżowy)
Deser:
Tapioka z owocami i gałką lodów

2  Dziękujemy, w2ilku
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wizyta w restauracji Thai Thai była dla Państwa tak miłym doświadczeniem! Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie już wkrótce by znów dać się zaskoczyć orientalnym smakiem! Zapraszamy!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Rewelacyjna knajpa. Jedzenie pierwsza klasa. Każde danie, z karty było z najwyższej półki. Obsługa bardzo miła, wystrój i klimat również.

5  Dziękujemy, ronigda
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W daniach czuć Tajlandię - aż wracają wspomnienia. Bardzo dobre jedzenie, mila obsługa i przyjemny wystrój. Polecam! :)

5  Dziękujemy, karolinap817
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra obsługa, jedzenie zdecydowanie warte swojej ceny, na długo zapamiętam wizytę w tym miejscu. Polecam :)

5  Dziękujemy, barcakibic
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Niesamowita kuchnia tajska. Tatar wolowy zupełnie inny niż znamy, co nie znaczy że gorszy. Siekana wołowina najlepsza jaka jadłem. Polecam.

4  Dziękujemy, maciekg1916

Thai Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Thai Thai? Podziel się wrażeniami!