Gdańsk

“Dobra ryba, cudne widoki”
Rybka Na Wartkiej — recenzja

Rybka Na Wartkiej
Nr 47 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 5 września 2019

Warto usiąść przy stoliku na zewnątrz dla zapierającego dech w piersi widoku na Motławę, Żuraw i Ołowiankę. Dorsz doskonale przyprawiony, dodatki też świeże i smaczne. W szczycie sezonu wcale nie trzeba było długo czekać na dania. Polecam!

Dziękujemy, ksantypa2016

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miłe miejsce :) Dobre jedzonko- szybka fish&chips dla głodnych i strudzonych- naprawdę pyszna i chrupiąca!
Plus za to, że mają kuraka dla dzieciaka (który nie lubi ryb) ;)
Miła i sprawna obsługa- czego chcieć więcej? Bardzo przyjemny lokal, na pewno wrócimy przy okazji kolejnych odwiedzin w Gdańsku :)

Dziękujemy, karolinal254
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Chcieliśmy zjeść szybki obiad i koniecznie musiała być to rybka. Lokalizacja świetna, mnóstwo gości, co świadczy o tym, że jedzenie smaczne i świeże. Tłumy, ale obsługa sprawnie i szybko wszystko podaje tak, że nie czeka się długo. Pyszny śledź korzenny i śledź w śmietanie na przystawkę. Typowe fish and chips poezja, a dorsz w marynacie morelowej palce lizać. Polecamy!

1  Dziękujemy, 454monikak
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra ryba (dorsz), pyszny sernik japoński cytrynowy, bardzo miła obsługa, całość godna polecenia jeśli szukacie klasycznej rybki w Gdańsku.

Dziękujemy, micha_g759
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wyjściu z Muzeum II Wojny skusiła nas atrakcyjna nazwa Rybki. Wewnątrz naprawę przyjemne choć nasza 9 osobowa grupa stanowiła problem. Niestety zostaliśmy i zamówiliśmy. Były przystawki tzn śledzie które stały w ladzie na naszych oczach. Było też zamówienie dla dzieci. Szybko przyszły tylko napoje. Reszta nie. Po godzinie zapytaliśmy o co chodzi i opryskliwa kelnerka powiedziała że to wina urządzenia które drukuje info na kuchnie. Po kolejnych 30 min. po awanturze dla dziecka przyszedł sernik. Po kolejnej kilkunastu minatach przyszły śledzie. Po kolejnej dluższej chwili przyszła reszta. Jedzenie nyło ok ale młode damy nie nadają się do obsługi. Najbardziej zabawne były komentarze i uwagi pani kelnerki o co nam chodzi z tym długim oczekiwaniem w kontekście ciągłego grzebania w telefonie tuż przy ladzie z przystawkami i ciastem. W sumie wszyscy byliśmy bardzo rozczarowani. NIEPOLECAMY.

Dziękujemy, kacper_plaza

Rybka Na Wartkiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Rybka Na Wartkiej? Podziel się wrażeniami!