Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Świetna lokalizacja nad Motławą, co zapewnia ładny widok.
Pokój miał niewielki okna, które w naszym przypadku były z widokiem na Motławę z Żurawiem. Sam pokój czyściutki, bardzo przestronny z wygodnym sporym łóżkiem i wszelkimi udogodnieniami. Naszą uwagę zwróciła klimatyzacja sprytnie ukryta w formie obrazu.
Na powitanie otrzymaliśmy dwie butelki piwa co było bardzo miłym zaskoczeniem.
Hotel bardzo cichy, obsługa miła i pomocna. Przemiły Pan, który zajmował się parkingiem.
Śniadanie bardzo bogate z własnego wyrobu wędlinami, chlebkiem oraz innymi przysmakami.

Na pewno zatrzymamy się tam przy kolejnej okazji.

Dziękujemy, Emi91_pl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Public Relations Manager, Hotel Gdańsk BoutiqueOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Pani Just,
Dziękujemy za opinie i za wybór Hotelu Gdańsk, który jest położony w samym sercu Gdańska. Część 5 gwiazdkowa znajduje się w XVII-wiecznym budynku spichlerza i jest ona pod szczególną opieką konserwatora zabytków. Okna jak i wszystkie elementy budynku są oryginalne. Staraliśmy się sprytnie ukryć klimatyzacje, aby nie psuła aranżacji pokoju. Cieszymy się również, że doceniła Pani nasze śniadania, które przygotowujemy wyłącznie ze świeżych, regionalnych produktów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Panią w przyszłości. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem rezerwacji, który przygotuje dla Pani atrakcyjną ofertę. Serdecznie zapraszamy!
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Wczoraj wróciłam z krótkiego ale bardzo przyjemnego pobytu w hotelu Gdańsk. Hotel świetnie położony. Mieliśmy pokój w części marynistycznej z balkonem. Pokój bez skazy. Balkon wychodził na budowę ale to można znieść bo nie ma w tym winy hotelu. Śniadania doskonałe z najlepszych produktów. Nie korzystałam ze strefy spa więc nic na ten temat nie napiszę. Obsługa bardzo miła i tu jest to jedno ale. Pani która mnie meldowała popełniła kilka niewybaczalnych błędów i absolutnie nie powinna pracować na recepcji bo początek miałam koszmarny. Na szczęście pozostałe osoby z obsługi zatarły to złe wrażenie Pani miała dyżur 26.07.2019. Mało tego że nie była zainteresowana mną bo w recepcji stali obcokrajowcy, nie wskazała mi drogi do pokoju a o parking kazała dowiadywać się mi samej u Pana portiera. Stwierdziła, że to nie hotel powinien mi wystawić fakturę ale booking home bo to od nich otrzymała należność za pobyt. Chyba ta Pani jest pomyłką bo cała reszta personelu jest na bardzo wysokim poziomie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, BarbaraS2185

Pani Barbaro,
Bardzo dziękujemy za opinie i za wybór Hotelu Gdańsk. Dziękujemy za docenienie naszych śniadań, które przygotowujemy z największą starannością. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuacją związaną z pracownikiem recepcji. Stale szkolimy naszych pracowników, aby jak najlepiej pomagali i obsługiwali gości hotelowych. Mamy nadzieję, że pomimo wyżej opisanej sytuacji będziemy mogli Panią gościć jeszcze wiele razy w naszym Hotelu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem rezerwacji, który przygotuje specjalną, atrakcyjną ofertę.
Serdecznie zapraszamy!

Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyjemny przy samej Motławie miła obsługa świetne śniadania - bardzo różnorodne i smaczne,własne wyroby mięsne miód i piwo. W pokojach pełna galanteria hotelowa, sejf w cenie. W pobliżu szereg atrakcji, wszędzie blisko-centra handlowe, dworzec, knajpki, restauracje itp. Polecam

Dziękujemy, 552bora
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof K, Public Relations Manager, Hotel Gdańsk BoutiqueOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za bardzo pozytywną opinie na temat naszego Hotelu. Jest to dla nas najwyższe wyróżnienie. Jest nam miło, że docenił Pan nasze śniadania, które przygotowujemy z najwyższą starannością, wyłącznie ze świeżych, regionalnych produktów. Mamy nadzieję że będziemy mogli Państwa gościć przy okazji kolejnych podróży do Gdańska. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rezerwacji, który przygotuje dla Państwa specjalną ofertę. Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję być gośćmi hotelu podczas podróży służbowej. Lokalizacja idealna, obsługa przemiła, a pokój niezwykle przytulny i klimatyczny.
Bardzo duże podziękowania za lokalne piwo w pokoju z hotelowego browaru - na powitanie.
Na pewno wrocimy! Polecam serdecznie!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, cosmopolita105
Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Witam , według mojej opinni jeden z najlepszych hoteli w mieście . Spędziłam tam z partnerem cudowny czas. Wszystkie moje życzenia jakie miałam co do pokoju podczas rezerwacji zostali spełnione . Pokój był bardzo comfortowy z przepięknym widokiem na Motławę oraz Marine. Niestety nie mogliśmy skorzystać z wszystkich udogodnień hotelowych ( sauna, grota solna czy lodowa) z powodu braku czasu ale myśle ze nadrobimy to przy następnej wizycie. Bardzo polecam hotelowy browar maja naprawdę wyśmienite piwo a bardzo miła niespodzianka dla mnie były powitalne piwa które znaleźliśmy w mini barku. Bardzo dziękuje za to hotelowi świetny pomysł na promocje hotelowego browaru. Super śniadania i bardzo miły, pomocny personel. Napewno tam wrócimy

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, violetta m