“Genialny szef kuchni i rewelacyjny klimat”

Restauracja Papieroovka
Nr 244 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Papieroovka to restauracja w samym sercu Gdańska, w pobliżu Długiego Targu i Starówki, która miłośników świetnego jedzenia urzeka pogodzeniem tradycji kuchni regionalnej z oryginalnością. Nasi kucharze przygotowują potrawy będące niezwykłym połączeniem ich pomysłowości z najlepszymi składnikami z pomorskich lasów, jezior i Morza Bałtyckiego. Oferujemy bogactwo smaków, które zachwyci smakoszy, zwolenników nieszablonowych kompozycji, poszukiwaczy najlepszych restauracji w Trójmieście i pasjonatów doskonałej kuchni. Dbamy, aby nasi goście już od wejścia czuli się wyjątkowo. Wszystkie dania serwowane w naszej restauracji przyrządzane są ze składników najwyższej jakości. Stawiamy na produkty ściśle związane z regionem. O ich odpowiednią kompozycję i połączenie smaków dba nasz zespół wykwalifikowanych i pomysłowych kucharzy,

Organizowaliśmy ważna dla Nas uroczystość (przyjęcie ślubne) w Papieroovka i korzystaliśmy z usług hotelu. Dodam na wstępie, ze wymagania co do organizowanej imprezy były bardzo wysokie. Jesteśmy zachwyceni, bo efekt przeszedł Nasze najśmielsze oczekiwania! Dbałość o szczegóły, profesjonalna obsługa, a do tego fenomenalna kuchnia - to jest właśnie Papieroovka. Pani Manager i Pan kierownik oraz wszyscy pracownicy hotelu włożyli w organizacje imprezy całe serce i zadbali o każdy jej aspekt. W restauracji, jak i hotelu nie ma rzeczy, której nie można zrobić - dobro klienta i gości jest zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli chcecie zorganizować wydarzenie ważne w Waszym życiu - oddajcie się w ręce załogi Papieroovka i hotelu Sadova!

Dziękujemy, allexandrawendt

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne wykwintne jedzenie, miła obsłu
ga przystępne ceny. Jedliśmy tatara z arbuza i pierś z kaczki. Do tego czerwone wino zaproponowane przez kelnera .... Cudowne chwile.

Dziękujemy, 925ireneuszk
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Pojawiliśmy się tam pierwszy raz, by spróbować cydru i coś zjeść. Piękny wystrój, szeroki wybór cyfrowe i wspaniałe jedzenie

Dziękujemy, WojtekW650
Zrecenzowano 21 lipca 2019

W zasadzie wszystko "w punkt": klimat, obsługa, atmosfera i przede wszystkim JEDZENIE. To była po prostu uczta, byliśmy z żoną pół roku temu, menu chyba się od tej pory zmieniło. Począwszy od zup - kremy fenomenalne, odpowiednio doprawione, bogate w smak - rewelacja. Na drugie ryba i kaczka, pysznie, niebanalnie podane, wszystko rozpływało się w ustach. Często jadamy na mieście, ale jedzenie w Papieroovce jest warte każdej wydanej tam złotówki.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Marek M
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Miałyśmy z koleżanką ochotę na wyjątkowy obiad w eleganckiej restauracji. Na tę wybór padł trochę przypadkiem - była blisko i miała dobre oceny. No i nie zawiodłyśmy się. To był strzał w dziesiątkę.
Po pierwsze bardzo miły i sympatyczny pan, który nas obsługiwał.
Po drugie już od przystawki jedzenie wyglądało cudownie i do tego smakowało wybornie.
Po trzecie zaś deser przeszedł wszelkie oczekiwania :) Macerowane truskawki z musem waniliowym i czymś tam... No juz dawno nie jadłam takiego cuda :)
Polecam gorąco :)

Dziękujemy, Kristine T

Restauracja Papieroovka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Papieroovka? Podziel się wrażeniami!