Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pensjonat do którego naprawdę chce się wracać. Urządzony na bazie historycznego budynku z duszą, ale w nowoczesnym wydaniu. Pobyt z psem nie był żadnym problemem. Posiłki pyszne, miła obsługa. Nic dodać, nic ująć. Do polecenia.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wymarzone miejsce na wypoczynek z dziećmi, jak również dla ceniących spokój i ciszę. Obsługa bardzo życzliwa i otwarta na potrzeby gości. Pokój perfekcyjnie czysty z morskim klimatem, mebelki doskonale dopasowane do wnętrza....wygodne łóżka. Bardzo dobre jedzenie (nawet moje niejadki znalazły swoje pyszności), obfite śniadania. Wszystko było na najwyższym poziomie bez żadnych niespodzianek i ukrytych kosztów. Szczerze polecam!!! Do morza, spacerkiem przez las i wydmy ok. 15-20 minut.

Dziękujemy, BozenaRD
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spokój, cisza i przemiła atmosfera.Piękna okolica. Obsługa na najwyższym poziomie,pozdrawiam panią Gosie :) Jedzenie jest przepyszne, a porcje ogromne. Pokoje czyste i przytulne. Pensjonat polecam w 100 %.

Dziękujemy, Domi N
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Każdy czeka na swój wymarzony urlop przez cały rok, nasze głowy wypełnione są myślami jak tam będzie gdy już dojedziemy. Ja tak samo myślałam i z niecierpliwością czekałam na nasz urlop w "Starej Wędzarni", pojechaliśmy tam dzięki naszej znajomej i jej opinii o tym miejscu. Przyjechaliśmy i nic nie zburzyło moich wyobrażeń o tym miejscu po pierwsze mili właściciele, rodzinna atmosfera wśród pracowników. Każdy życzliwy, uśmiechnięty chętnie odpowiadał na nasze pytania. Pokój uroczy w pięknym niebieskim kolorze a widok z tarasu na Wisłę jest urzekający. Codzienny spacer nad morze przez las dodawał uroku naszemu wyjazdowi, a kropką nad przysłowiowym "i" była plaża. Nie spodziewałam się, że w środku sezonu nad morzem można w ciszy i spokoju wypoczywać na plaży. To był nie zapomniany urlop, wróciliśmy wypoczęci, wyciszeni i pewni, że jeszcze tam wrócimy. Przecież na plażę można jeździć nie tylko latem. Polecamy to miejsce wszystkim, którzy marzą o ciszy, spokoju i dobrej atmosferze na swoim urlopie. No i jeszcze pyszne jedzenie :)

Dziękujemy, pylamela
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Lokalizacja odpowiednia: rzeka, las, morze. Zacisznie i kameralnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Wspaniałe jedzenie- posiłki zbilansowane.Pokoje klimatyczne, czyste i zadbane. Napewno wrócimy tu w przyszłym roku.

Dziękujemy, Agnieszka K