Gdańsk

“Skąd takie ceny :-)?”
Suavemente — recenzja

Suavemente
Zamów online
Nr 124 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj odwiedziliśmy Suavemente ponieważ lubimy kuchnie Meksykańską, a w Gdańsku mieliśmy okazje próbować już dań z Pueblo. Kolejny lokal z kuchnią meksykańską był obowiązkowym przystankiem :-). Ocena 3/5, a poniżej wyjaśnienie. Na wstępie to co przyciąga uwagę - okropne menu w którym nie można się połapać i wysokie ceny! W Pueblo na start dostaje się darmowy poczęstunek składający się z Nachos i Salsy, tutaj taka przystawka kosztuje kilkanaście złotych. Zamówiliśmy zupę pomidorowo paprykową, Burito duże z mięsem wieprzowym i Fajita z kurczakiem, awokado, warzywami. Zupa pomidorowa polana jakimś dziwnym olejem, obstawiam że z pestek winogrona bo był bez smaku - ale ogólnie naprawdę smaczna. Burito i Fajitas w menu duże ale tak naprawdę czy duze były? Na zdjęciach widać jakiej wielkości były dania. Fajitas miało być z awokado, a cudem udało się w nim znaleźć mały kawałeczek awokado i nic więcej :-(. Zamówione piwo Bavaria 0 chmielowa, otrzymałem pszeniczną... brak lemoniady widocznej w menu, obok lokal Lechii i wydzierające pijane „mordeczki”. Niestety nie porwała mnie wasza kuchnia, a cenowo odlatujecie i to bardzo. Życzę mimo wszystko powodzenia!!!

Ps: miały być 2 gwiazdki ale daje 3 za to, że można przyjść z psem :-).

Dziękujemy, tomekzajdel

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wpadłem ostatnio po burrito w wersji powiększonej i rozczarowałem się, ponieważ zamiast większej porcji mięsa i dodatków, najadłem się głównie ryżu. Znam ich burrito w normalnej wersji i jest bez zarzutu. Czuję się oszukany.

Dziękujemy, DjMilo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jessika B, Właściciel, SuavementeOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Hola. Dziękuję za Pana opinię. Przykro nam, że w Pana odczuciu w burrito było bardzo dużo ryżu i jedynie tym różniło się od małego. Do każdego rozmiaru dajemy ta sama gramaturę ryżu. Czasami może nam się wydawać że jest go dużo za sprawą innego zwinięcia tortilli. Pozostało nam przeprosić i liczyć że jeszcze nas Pan odwiedzi

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Byłam sceptycznie nastawiona , restauracja położona na uboczu zaspowego blokowiska , tuż przy skm zaspa. Skusiły mnie pozytywne opinie , nie zawiodłam się ! Ceny w miarę przystępne . Jedzenie przygotowane starannie i baaardzo dobre + szybko podane . Na pewno nie były to smaki stricte [sic!] meksykańskie . Jakby się ktoś uparł , można by drążyć, ale to nie zmienia faktu , że było przepysznie i mi taki sposób przemycenia odrobiny Meksyku jak najbardziej odpowiada !! Ponadto super obsługa kelnerska , Pani była przemiła :)) Będę wracać i polecam innym

Dziękujemy, Sandrelex
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jessika B, Właściciel, SuavementeOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Super miejsce! Super menu, jedzenie pierwsza klasa. Najlepsze żeberka na świecie! Miła obsługa. Bardzo fajne miejsce na obiad rodzinny ale też i luźne spotkanie ze znajomymi. Lokalizacja zaraz przy SKM umożliwia łatwy dojazd i powrót o każdej porze. Na pewno wrócę jeszcze nie raz!.

Dziękujemy, ronigda

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu z 4 letnim synkiem i koleżanka i muszę przyznać - miłe zaskoczenie.
Kuchnia pyszna, czuć smak Meksyku. Porcje spore - można zjeść ale się nie objeść. Wersja dla dziecka nie stanowiła problemu.
Ładny wystrój, muzyka i sposób podania dań.
Szczególnym plusem była Pani Kelnerka - uśmiechnięta i bardzo pomocna.
Polecam z całego serca.

Dziękujemy, karolinal901

Hola! Ślicznie dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie

Suavemente — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Suavemente? Podziel się wrażeniami!