“Normalny rozmiar OK, ale powiekszony pelen ryzu zamiast mięsa”
Suavemente — recenzja

Suavemente
Zamów online
Nr 122 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wpadłem ostatnio po burrito w wersji powiększonej i rozczarowałem się, ponieważ zamiast większej porcji mięsa i dodatków, najadłem się głównie ryżu. Znam ich burrito w normalnej wersji i jest bez zarzutu. Czuję się oszukany.

Dziękujemy, DjMilo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jessika B, Właściciel, SuavementeOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Hola. Dziękuję za Pana opinię. Przykro nam, że w Pana odczuciu w burrito było bardzo dużo ryżu i jedynie tym różniło się od małego. Do każdego rozmiaru dajemy ta sama gramaturę ryżu. Czasami może nam się wydawać że jest go dużo za sprawą innego zwinięcia tortilli. Pozostało nam przeprosić i liczyć że jeszcze nas Pan odwiedzi

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Byłam sceptycznie nastawiona , restauracja położona na uboczu zaspowego blokowiska , tuż przy skm zaspa. Skusiły mnie pozytywne opinie , nie zawiodłam się ! Ceny w miarę przystępne . Jedzenie przygotowane starannie i baaardzo dobre + szybko podane . Na pewno nie były to smaki stricte [sic!] meksykańskie . Jakby się ktoś uparł , można by drążyć, ale to nie zmienia faktu , że było przepysznie i mi taki sposób przemycenia odrobiny Meksyku jak najbardziej odpowiada !! Ponadto super obsługa kelnerska , Pani była przemiła :)) Będę wracać i polecam innym

Dziękujemy, Sandrelex
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jessika B, Właściciel, SuavementeOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Super miejsce! Super menu, jedzenie pierwsza klasa. Najlepsze żeberka na świecie! Miła obsługa. Bardzo fajne miejsce na obiad rodzinny ale też i luźne spotkanie ze znajomymi. Lokalizacja zaraz przy SKM umożliwia łatwy dojazd i powrót o każdej porze. Na pewno wrócę jeszcze nie raz!.

Dziękujemy, ronigda

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu z 4 letnim synkiem i koleżanka i muszę przyznać - miłe zaskoczenie.
Kuchnia pyszna, czuć smak Meksyku. Porcje spore - można zjeść ale się nie objeść. Wersja dla dziecka nie stanowiła problemu.
Ładny wystrój, muzyka i sposób podania dań.
Szczególnym plusem była Pani Kelnerka - uśmiechnięta i bardzo pomocna.
Polecam z całego serca.

Dziękujemy, karolinal901

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

niestety niewielkie porcje. Dużym plusem są ostre (naprawdę ostre) sosy dostępne w lokalu. Długi czas oczekiwania na zamówienie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, blazejdoro

Hola! jakość jest naszym priorytetem. Porcje dań są adekwatne do cen produktów meksykańskich na których bazujemy swoje dania. Długość wydawania potraw jest uzależniona od kilku czynników, jak np: ilość zamówień, jakie potrawy ( tacos można szybciej przygotować od steka czy żeberek ) czy też najważniejsze: Potrawy serwujemy na bieżąco nie korzystając z półproduktów. Ślicznie dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie

Suavemente — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Suavemente? Podziel się wrażeniami!