“Pełny obiad ”
Ping Pong — recenzja

Ping Pong
Nr 141 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: PING PONG to pyszne jedzenie. PING PONG to fascynacja tym, co azjatyckie. PING PONG to spotkanie. PING PONG to nasze marzenie.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne. Starter - bakłażan z sosem seczuanskim dobrze przyprawiony. Dania oznaczone jako ostre mogą dla niektórych być zbyt ostre, jednak w moim przypadku niepozbawione smaku. Makaron z owocami morza smaczny - możliwość dobrania sobie samemu przypraw na talerzu. Restauracja oferuje również zapakowanie niedokończonego jedzenia na wynos, co jest dobrym rozwiązaniem ponieważ dania są spore.

Dziękujemy, Agata F

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jesteśmy z chłopakiem miłośnikami kuchni azjatyckiej, więc przy okazji wizyty w Gdańsku postanowiliśmy zajrzeć. To był błąd.
Zamówiliśmy:
- wontony i orzeszki,
- ramen,
- hao bao,
- lemoniada (nr 38 lub 39) i lemoniada sencha.

Wontony to kompletna pomyłka - rozgotowane ciasto, a w środku zbita kula mięsa przypominająca konsystencją... no właśnie, co? Żelek? Nie dało się tego przełknąć, więc zjedliśmy po jednym i zostawiliśmy resztę porcji.

Ramen - jeden z gorszych, o ile nie najgorszy jakie jadłam. Sam wywar był ok i to by było na tyle. W zupie był jeden listek pakczoj, dwa małe grzybki (shimeji?), trochę grzybów mun. W niczym nie przypominało to porcji ramenu jaką można zobaczyć na Instagramie restauracji. Było też mięso - poprzerastany tłuszczem i żyłami kawał, który wyglądał jak coś co ktoś już miał na talerzu. Pomijając już kiepską jakość, w kuchni azjatyckiej spodziewamy się dodatków w formie "na gryza", a z tego kawałka ciężko było nawet coś oderwać do zjedzenia.

Hao Bao - z relacji chłopaka było ok, jednak bez porównania do innych bao, które mieliśmy okazję jeść. Szczerze mówiąc po ramenie i wontonach ja bałam się próbować.

Jedyne co w jakiś sposób ratuje ten posiłek to lemoniada - były na prawdę dobre.

Obsługa kiepska. Panie nie były może otwarcie chamskie, natomiast klient wie, że nie jest mile widziany. Ostatnio normą jest pytanie "czy smakowało" - nas nikt nie zapytał, bo pewnie odpowiedź była oczywista.

Dodatkowo lokal najwyraźniej załapał się na trend wpuszczania psów do restauracji. Z Bogiem sprawa gdy pies jest na smyczy i siedzi koło właściciela, ale pies biegający po ławce obok klientów oraz pod nogami, to mocna przesada.

Zdecydowanie nie polecam ;(

4  Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym lokalu gastronomicznym. Porcje dosyć spore. Zwłaszcza jeśli chodzi o ramen, który z resztą był bardzo smaczny.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, alinacho
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne Menu dla dzieci rewelacja Corka byla zachwycona ‘paleczkami dla dzieci’ Genialny pomysl Lokal w swietnej lokalizacji. Na pewno tam wrocimy Goraco polecamy

Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo niemiła obsługa a jedzenie średnie. Usiedliśmy przy kolebiącym się stole na co kelner zamiast pomóc zwrócił nam w dość obcesowy sposób uwagę że tak ma być bo drugi stół go podpiera. To jakaś kpina z klienta. Jedzenie niestety również takie sobie. Restauracja chyba padła ofiarą swojego sukcesu.

Dziękujemy, Bar2szZ

Ping Pong — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ping Pong? Podziel się wrażeniami!