“Bez fajerwerków”
Rybakówka — recenzja

Rybakówka
Nr 316 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Rybakówka.
Miejsce urokliwe, lecz coraz większy ruch samochodowy. SZKODA!!! Można jednak dotrzeć per pedes lub rowerem. Parking dostępny.
Mili właściciele, często obecni pomiędzy gośćmi.
Obsługa przy kontuarze przyjmująca zamówienia - gorzej. Niby pomocna lecz asertywna, narzucająca swoje opinie Nie przekonasz i nie pogadasz.
Rybka dobra, przeciętna - zależy jaka. łosoś, dorsz, halibut - ok. jesiotr, turbot - średniej jakości. Mały wybór surówek.
Nieświeży tłuszcz do smażenia ryb !!!! - Oczekujemy zmiany.
Tatar z łososia słony, z dużą zawartością maggi. Nie każdy to lubi.
Proponuję zaprzestanie dodawania tej przyprawy.Wystarczy sól, pieprz - o reszcie zadecyduje smakosz.
Negatywna ocena dotyczy gości zajeżdżających samochodami, którzy najchętniej parkowaliby przy zajmowanym stoliku. S ą miejsca parkingowe w niewielkim oddaleniu.
Konkluzja:
chcesz zjeść rybkę w smrodzie spalin - jedź do Rybakówki.
Oczekujemy zmiany!!!!

Dziękujemy, Dana R

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Gorąco polecam to urokliwe miejsce.
Wraz ze znajomymi jadamy w Rybakówce niemal co weekend i nigdy się nie zawiedliśmy. Pozdrowienia dla całej załogi

Dziękujemy, peska1
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Dorsza brak, pstrąg okropny. Zamawiając pstrąga w zestawie oczekuje pstrąga a nie pstrąga łososiowego

2  Dziękujemy, wafcio
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre. Miejsce fajne, choć zupełnie nie klimatyczne. Ale cena nas zabiła. Za dwie ryby z frytkami i piwem 180 ziko - długo zbieraliśmy szczękę z podłogi. Nie. I jeszcze ta NIE

Dziękujemy, agataszkoda
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W gdańsku jak na ryby to do lasu. Z całym szacunkiem polecam smażone ryby oraz garmaż w Rybakówce w Dolinie Radości.

Dziękujemy, peska1

Rybakówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Rybakówka? Podziel się wrażeniami!