Gdańsk
serce miasta

Centrum życia Gdańskiego turysty - można i coś dobrego zjeść, wypić, ale i posłuchać muzyki... Przeczytaj więcej

MAGDALENA S
Czarny Bór, Polska
Wieczorny spacer

Piękna, romantyczna i fascynująca uliczka. Pełna ludzi, dobrych restauracji i historycznego klimatu.

Zrecenzowano: 16 września 2019
TamaraniD

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Klimatyczna ulica, pełna zabytkowych kamienieczek, pomnik Neptuna, a potem bramą przejście nad Mołtawę. Muzycy grają i to dobrzy muzycy. M.in. mojego ulubionego Mozarta.Kto nie był na Długim Targu, ten nie był w Gdańsku :-)

Dziękujemy, lidia850
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Plac Długi targ to wizytówka Gdańska. Tutaj znajdziesz całe mnóstwo restauracji, barów i barków, cukierni. Spotkasz artystów, którzy prezentują swoje umiejętności na ulicy. Zobaczysz wyroby z polskiego bursztynu. Spacer od Bramy Złotej do Bramy Zielonej, podczas którego znajdziesz pomnik Neptuna jak i wiele urokliwych kamieniczek.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewa T
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Przedłużenie ulicy Długiej. W zasadzie główny plac Starego Miasta w Gdańsku. To tutaj są, m.in. Fontanna Neptuna i Dwór Artusa.

1  Dziękujemy, Marek H
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Miałam przyjemność w czerwcu spacerować po Starym Mieście w Gdańsku. Tą uliczką spacerowałyśmy codziennie przez tydzień ,rano w południe i wieczorem. O każdej porze ma swój urok.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Ludmiła D
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

Ryneczek oczywiście nie przypomina innych słynnych polskich rynków takich ja krakowski czy wrocławski, jest to nieco szrsza ulica/ deptak, ale otoczony jest przepięknymi kamieniczkami, drobniejszymi niz w Krakowie. Baaardzo urokliwymi. Bezpośrednioz placu wychodzi sie na najsłynniejszą część nadbrzeżną rzeki, kilka kroków od zabytkowego żurawia portowego. Przy placu liczne restauracje i kawiarenki. Miejsce pełne uroku. Mimo że byliśmy dniach kiedy było naprawdę zimno jak na maj , konieczne było nawet noszenie szalików, było warto:)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Destination494697