Zapisz
Super ale trochę za drogo

Praktycznie wszystko jest ok ale trochę jest za drogo 30zł bilet normalny za 15 minut a ulgowy (do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
emmaolek
Warszawa, Polska
Nie polecam osobom z lękiem wysokości

Widoki piękne, cena znośna, czas trwania w sam raz. To jednak nie dla ludzi z lękiem wysokości... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2020
tempusneminemmanet
Tarnów, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Teraz znajduje się na wyspie Ołowianka blisko kładki zwodzonej. Kiedyś było bardziej za domami. Wiele osób korzysta.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Super atrakcja dla turystów jak i Gdańszczan. Widoki z koła są rewelacyjne, choć cena za tą usługę mogła być niższa.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Ciapul
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, kto znajduje się w Trójmieście. Piękny widok na panoramę. miasta. Klimatyzowane kapsuły więc żaden upał nie straszny. Ceny bardzo przystępne jak na taką atrakcję.

Dziękujemy, 224aniap
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Koło widokowe znajduje się w ładnej lokalizacji. Możemy z niego podziwiać Motławę i Stare Miasto. Polecam dużym i małym :)

Dziękujemy, LaurenGosh
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo ciekawa, nietypowa atrakcja w centrum Gdańska. Warto wydać 30 zł, żeby zobaczyć to piękne miasto z góry. Dobra organizacja, długi czas przejazdu :) Polecam

Dziękujemy, piotrbartosik