Piękne widoki

Warto skorzystać, aby podziwiać widoki starego miasta . Pięknie prezentuje się nocą. Dzieci również... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 września 2019
Magdalena W
Przeniesione

Teraz znajduje się na wyspie Ołowianka blisko kładki zwodzonej. Kiedyś było bardziej za domami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Koło widokowe znajduje się w ładnej lokalizacji. Możemy z niego podziwiać Motławę i Stare Miasto. Polecam dużym i małym :)

Dziękujemy, LaurenGosh
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo ciekawa, nietypowa atrakcja w centrum Gdańska. Warto wydać 30 zł, żeby zobaczyć to piękne miasto z góry. Dobra organizacja, długi czas przejazdu :) Polecam

Dziękujemy, piotrbartosik
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Przypadkiem zwiedzając starówkę Gdańska natknęliśmy się na Koło Widokowe AmberSky. Nie zawiedliśmy się, widoki są wspaniałe. Koło jest wielkie 50 m wysokości a w gondolach może usiąść do 8 osób. Jest to największe Koło Widokowe z jakiego do tej pory skorzystaliśmy. Gondole są zamykane i gra w nich muzyka. Polecam.

Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Widok zapiera wdech, szczególnie przy ładnej pogodzie. 4 kółka w 15 minut w zupełności wystarczy aby pozachwycać się pięknem Gdańska! Jedyny minus za już trochę sfatygowane przeszklenie gondol - dla tych co chcieliby uwiecznić te chwilę na zdjęciach to nie będą zachwyceni.

Dziękujemy, Piotr_P1985
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Nie byłam przekonana czy ta atrakcja warta jest 28zł ale jest, na prawdę warto. W cenie są 3 obroty karuzeli-15 minut. Kabiny przeszklone, przez co jest doskonały widok z każdej strony.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, marta923