Zapisz
Super ale trochę za drogo

Praktycznie wszystko jest ok ale trochę jest za drogo 30zł bilet normalny za 15 minut a ulgowy (do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
emmaolek
Warszawa, Polska
Nie polecam osobom z lękiem wysokości

Widoki piękne, cena znośna, czas trwania w sam raz. To jednak nie dla ludzi z lękiem wysokości... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2020
tempusneminemmanet
Tarnów, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Koło widokowe znajduje się w ładnej lokalizacji. Możemy z niego podziwiać Motławę i Stare Miasto. Polecam dużym i małym :)

Dziękujemy, LaurenGosh
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo ciekawa, nietypowa atrakcja w centrum Gdańska. Warto wydać 30 zł, żeby zobaczyć to piękne miasto z góry. Dobra organizacja, długi czas przejazdu :) Polecam

Dziękujemy, piotrbartosik
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Przypadkiem zwiedzając starówkę Gdańska natknęliśmy się na Koło Widokowe AmberSky. Nie zawiedliśmy się, widoki są wspaniałe. Koło jest wielkie 50 m wysokości a w gondolach może usiąść do 8 osób. Jest to największe Koło Widokowe z jakiego do tej pory skorzystaliśmy. Gondole są zamykane i gra w nich muzyka. Polecam.

2  Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Widok zapiera wdech, szczególnie przy ładnej pogodzie. 4 kółka w 15 minut w zupełności wystarczy aby pozachwycać się pięknem Gdańska! Jedyny minus za już trochę sfatygowane przeszklenie gondol - dla tych co chcieliby uwiecznić te chwilę na zdjęciach to nie będą zachwyceni.

Dziękujemy, Piotr_P1985
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Nie byłam przekonana czy ta atrakcja warta jest 28zł ale jest, na prawdę warto. W cenie są 3 obroty karuzeli-15 minut. Kabiny przeszklone, przez co jest doskonały widok z każdej strony.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, marta923