“Super wypad ”
Bar Karmazyn — recenzja

Bar Karmazyn
Nr 251 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce , super jedzenie dobry halibut , bardzo fajne dziewczyny za barem to znaczy miła obsługa dał bym 100 punktów na 10

Dziękujemy, Milos12354

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Karmazyn serwuje absolutnie najlepsze ryby, jakich próbowałam. Rozpływają się w ustach, nie mają za dużo panierki, są podawane z bardzo smacznymi dodatkami i sałatkami. Ceny mają w porządku, za trzydzieści - trzydzieści parę złotych można już mieć super obiad. Zamawiałyśmy z koleżanką zestawy, ale można wziąć po prostu smażoną rybę i dobrać dowolne dodatki. Lokalizację też mają świetną, miło się siedzi w otoczeniu drzew tuż przy plaży. Zdecydowanie warto zajrzeć, ja będę wracać na pewno.

Dziękujemy, olgalipowska
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Zamawiane przez nas ryby były smaczne i świeże. Czas oczekiwania około 15-20 minut. Lody serwowane obok niestety mniej nie smakowały nam.

Dziękujemy, LaurenGosh
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tatar z łososia, naprawdę smaczny, poza tym bar jak bar ale ilość konsumentów świadczy o tym że warto odwiedzić podczas wakacyjnych spacerów nad morzem

Dziękujemy, wojtekx2019
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niejednokrotnie wracam tutaj na zupę rybna i rybę. Za każdym razem standard mega wysoki. Jedzienie rewelacyjne, obsługa supermila, zawsze uśmiechnięta. Jeżeli chodzi o wystrój yo jest bardzo fajny nawiązujący do morskich klimatów. W zimie pali się kominek, trzaskajace palące się drewno robi dobry klimat!
Mega warto tu zajrzeć i zjeść coś dobrego!

Dziękujemy, rafa_g458

Bar Karmazyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Karmazyn? Podziel się wrażeniami!