Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja super! Hostel jak to hostel typowo na nocleg bez żadnych fajerwerków. Obsługa miła :) Jeśli ktoś szuka noclegu w dobrej lokalizacji i w dobrej cenie to polecam. Parking przy samym hostelu. Śniadania za dyszke bez szaleństwa ale dla leniuchów w sam raz.

Dziękujemy, 901rafa_a
Zrecenzowano: 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rezerwowałam hostel 22.09. Opłaciłam w tym samym dniu. W dniu 29.09 o godzinie 16.30 okazuje się że mojej rezerwacji nie ma i miejsca dla mnie też nie ma. Pani w recepcji kompletnie nie wiedziala co robić. Klapa. W rezultacie zamieniła mi hostel na inny i chciała wysłać 25 min piechotą z dzieckiem i bagażami. Po mojej interwencji zamówiła taksówkę o której zapomniała mnie poinformować. I co lepsze to ja musiałam się upomnieć o telefon do nowego miejsca z wyjaśnieniem kto będzie płacił za mój pobyt. A wszystko to z wielkim fochem. Nie polecam. Rozumiem że można się pomylić ale jeżeli to hotel popełnia błąd to z tej strony oczekuje się szybkiego i bezbolesnego załatwienia sprawy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, N828GObarbarad
Zrecenzowano: 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Blisko centrum miasta, a jednocześnie cicho i przytulnie. Cały hostel zapewne po generalnym remoncie, pokoje dobrze urządzone, czyste. Szkoda tylko, że zamiast podwójnego łóżka dostaliśmy dwa pojedyncze, ale przy maksymalnym obłożeniu rozumiem, że to mógł być problem. Idealny na dłuższy weekend.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, anias152
Zrecenzowano: 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czysto, bardzo ładne i duże pokoje, uprzejma obsługa. Hostel zlokalizowany w samym centrum, rewelacja. Z parkowaniem też nie było problemu. Przy następnej wizycie w Gdańsku zdecydowanie wybierzemy ten obiekt raz jeszcze!

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, naaaciuch
Zrecenzowano: 21 listopada 2017

Do pobytu w hostelu skusiła nas świetna lokalizacja przy długim przybrzeżu. Obsługa nie zawodziła, w recepcji zawsze życzliwe osoby. Pokoje i toalety czyściutkie. Wracając do Gdańska z pewnością zawitamy tu ponownie.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Monia M