Zrecenzowano: 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czysto, bardzo ładne i duże pokoje, uprzejma obsługa. Hostel zlokalizowany w samym centrum, rewelacja. Z parkowaniem też nie było problemu. Przy następnej wizycie w Gdańsku zdecydowanie wybierzemy ten obiekt raz jeszcze!

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, naaaciuch
Zrecenzowano: 21 listopada 2017

Do pobytu w hostelu skusiła nas świetna lokalizacja przy długim przybrzeżu. Obsługa nie zawodziła, w recepcji zawsze życzliwe osoby. Pokoje i toalety czyściutkie. Wracając do Gdańska z pewnością zawitamy tu ponownie.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Monia M
Zrecenzowano: 17 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedzałem juz z rodzina moon hostel w Warszawie. Byłem we Wrocławiu. Teraz padło na Gdańsk. Znakomita lokalizacja w samum centrum . Bardzo życzliwa obsługa i standard pokoju na poziomie dobrego hotelu‼️. W tym roku tez odwiedzę trójmiasto i już wiem gdzie się zatrzymam.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, 674arturm
Zrecenzowano: 11 listopada 2017

Lokalizacja nie może być lepsza. Świetne miejsce do zwiedzenia całej starówki praktycznie nie wychodząc z niej ponieważ hotel jest na wejściu na starówkę. Sporo naprawdę dobrego jedzenia dookoła. Cena naprawdę dobra jak na takie standardy.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, kaborrol
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

Hostel w dobrej lokalizacji - tuż przy starówce. Pokoje czyste, obsługa miła i pomocna. Jedynym minusem - są łóżka piętrowe, no ale przy takim obiekcie jest to zrozumiałe. Na prawdę - polecam. Z miłą chęcią tam wrócę.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Marta C