Zrecenzowano: 17 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedzałem juz z rodzina moon hostel w Warszawie. Byłem we Wrocławiu. Teraz padło na Gdańsk. Znakomita lokalizacja w samum centrum . Bardzo życzliwa obsługa i standard pokoju na poziomie dobrego hotelu‼️. W tym roku tez odwiedzę trójmiasto i już wiem gdzie się zatrzymam.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, 674arturm
Zrecenzowano: 11 listopada 2017

Lokalizacja nie może być lepsza. Świetne miejsce do zwiedzenia całej starówki praktycznie nie wychodząc z niej ponieważ hotel jest na wejściu na starówkę. Sporo naprawdę dobrego jedzenia dookoła. Cena naprawdę dobra jak na takie standardy.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, kaborrol
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

Hostel w dobrej lokalizacji - tuż przy starówce. Pokoje czyste, obsługa miła i pomocna. Jedynym minusem - są łóżka piętrowe, no ale przy takim obiekcie jest to zrozumiałe. Na prawdę - polecam. Z miłą chęcią tam wrócę.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Marta C
Zrecenzowano: 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wybór na klasową wycieczkę jak najbardziej trafiony. Najlepszą recenzją są opinie samych gimnazjalistów: Super, nie możemy zostać dłużej, pięknie... itp. I trzeba zaznaczyć, że nie wszyscy mieli pokoje z łazienkami... Świetna lokalizacja, bliskość "Biedronki" nie bez znaczenia, dobrze wyposażona kuchnia, bagażownia, przystępne ceny i przemiły personel - miejsce jak najbardziej godne polecenia!

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 15 września 2017

Plusy:
- bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta, tuż nad Motławą, parę kroków do Długiego Targu, w okolicy Biedronka, Rossmann, banki oraz przystanek autobusowy,
- czysto,
- miła i sympatyczna obsługa,

Minusy:
- otrzymaliśmy nieco ciasny pokój od podwórza, na parterze i z oknem, w którym otwierał się tylko lufcik (otwarcie i zamknięcie wymaga wdrapania się na parapet),
- w łazience słychać "odgłosy" kanalizacji,

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi