Zrecenzowano: 5 września 2019

Do hotelu można przyjechać o każdej porze. Pokoj był czysty i spełnił nasze oczekiwania.
Śniadanie bardzo dobre.
Obsługa miła i pomocna
Hotel jest 5 min od lotniska co jest bardzo dużym plusem.
Napewno jeszcze tu wrócimy

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Estera0602
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo brudno. Włosy w łazience po poprzednich gościach. Koszmar!!!! Cienkie ściany. Wszystko słychać. Bardzo mała łazienka. Dojazd wręcz niemożliwy. Obiekt usytuowany w dziwnym miejscu. Obsługa sprzątająca brudna!!!! Nie rozumiem dlaczego są jeszcze takie miejsca

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, rafal2306
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Obiekt jest nowy i w odległości ok 15 minut na piechotę z lotniska. Pokój w którym nocowałem był czysty, wyposażony w telewizor, mikrofalę, małą lodówkę, suszarkę do włosów. Jedyny minus to wyciszenie obiektu. Słychać każdego przychodzącego i wychodzącego gościa.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Jacek84
Zrecenzowano: 19 września 2018

Plusy:
- dla podróżujących-lokalizacja blisko lotniska
- ładny nowoczesny obiekt z parkingiem
- dobry kontakt z obiektem
- mydło antyalergiczne w łaziance :)
- zestaw do parzenia herbaty itp
Minusy:
- średni poziom czystości
- łazienka z luksferami oświetlająca część sypialną
- fotkomórka z łazience- akurat w naszym przypadku problematyczna dająca światło w nocy- dlatego z przykrością muszę dać złą jakość noclegu

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MiChiamoNG
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś wybiera się w podróż z gdańskiego lotniska to jak najbardziej polecam ten obiekt. Pokoje ładnie urządzone, wygodne łóżka, pościel i ręczniki czyste. Z dolnych pokoi można nawet wyjść na mini ogródek.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, actived2016