Gdańsk

“Polecam! Jest pysznie!”

Delmonico Cut Steakhouse
Nr 297 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Restauracja Delmonico Cut Steakhouse powstała z chęci stworzenia zdrowej kuchni opierającej się wyłącznie na naturalnych i ekologicznych produktach. Naszą misją jest satysfakcja i zadowolenie naszych gości, poprzez serwowanie steków o wyjątkowej smakowitości z wołowiny pochodzącej z naszej własnej, ekologicznej hodowli. Wszystkie potrawy znajdujące się w naszej karcie są połączeniem szczególnie wyselekcjonowanej i sezonowanej wołowiny oraz zmieniającymi się wraz z porami roku dodatków.
Zrecenzowano 5 września 2019

Pysznie i pięknie! Polecam każdemu. Jedliśmy tatara na przystawkę, steki (Ribeye, T-bone), sałatkę Cezar i pieczone ziemniaki, a na deser lody z gorącymi malinami. Wszystko było wyśmienite.

Dziękujemy, Aurelia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Olga K, Kierownik, Delmonico Cut SteakhouseOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Serdecznie dziękujemy!

Zrecenzowano 3 września 2019

Zawsze jak jesteśmy z mężem w Gdańsku wracamy do Delmonico. Uwielbiamy steki a tu zdecydowanie są najlepsze.

Dziękujemy, Monika_agata
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Olga K, Kierownik, Delmonico Cut SteakhouseOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Pięknie dziękujemy :)

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja, z własną hodowlą bydła Wagyu, o czym obsługa bardzo chętnie informuje. Lokal z dogodną lokalizacją, w głównym mieście i wysoki poziom obsługi to jednak największe zalety. Przytulne, stylowe wnętrze które jeszcze bardziej wpływa na zmysły podczas spożywania tych jakże nieszablonowych posiłków. Nr 1 na kulinarnej mapie Trójmiasta !

Dziękujemy, igi_LG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Olga K, Kierownik, Delmonico Cut SteakhouseOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Świetne jedzenie (znajomy stekożerca twierdzi, że najlepsze steki, jakie można zjeść w Gdańsku, ja na pewno lepszych nie jadłam), przemiła obsługa (przesympatyczne dziewczyny), super wnętrza (po przeprowadzce i po remoncie). Polecamy i na pewno wrócimy

Dziękujemy, Ata1167

Dziękujemy cieszymy się że wszystko smakowało i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Dawno nie byłam w miejscu z tak dobrym jedzeniem. Mięso najwyższej klasy, wspaniale wysmażone i przepyszne. Steki absolutnie najlepsze jakie jadłam w życiu. Zrazy z ziemniakami - niebo w gębie. Do tego przemiła i profesjonalna obsługa. Z pewnością wrócę i zabiorę ze sobą przyjaciół

Dziękujemy, Paulina S

Delmonico Cut Steakhouse — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delmonico Cut Steakhouse? Podziel się wrażeniami!