“Saporażka”
Restauracja Sapore — recenzja

Restauracja Sapore
Nr 94 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaletą śniadań w tym miejscu jest zdecydowanie cena. Niestety tutaj zakończymy listę superlatywów. Kawa przyzwoita, choć bardzo mała. Co do jedzenia- totalna klapa. Granola to zwykła posypka, jajecznica jak z proszku, a obsługa mocno średnia.

Dziękujemy, vkostrzewa

Zrecenzowano 3 września 2019

Systematycznie bywam na śniadaniach w restauracji i co trzeba przyznać mają tam bardzo smaczną kawę. Co do śniadań to próbowaliśmy już chyba wszystkich poza hummusem. Ostatnio nie przypadła mi jedynie kanapka z twarożkiem ze względu na to, że mogłaby być podana bardziej estetycznie i bułka była dość twarda. Szkoda, że nie ma w karcie pizzy śniadaniowej była to sprawdzona niezawodna pozycja. Ponadto bardzo dobra pizza i przystępne ceny.

Dziękujemy, Turysci3miasto
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeszcze rok temu, było tu całkiem przyzwoite jedzenie. Niestety aktualnie poziom drastycznie się obniżył. Szaszłyk z kurczaka rok temu był z ładnych kawałków mięsa, przekładanych papryką i cebulką. Wszystko pachnące i ładnie podpieczone. Teraz mięso przypomina posklejane "ochłapki" dla psa i do tego wyciapane w bliżej nieokreślonym sosie - prawdopodobnie śmietanowym. Do tego z wierzchu spalone a w środku tylko ścięte. Papryki ani śladu. Cebula w wersji mini... Na moje pytanie czy to mięso jest na pewno dobrze podpieczone usłyszałam jedynie, że tak ma być. Oburzenie kucharza słychać było z kuchni aż na sali... Szkoda.

Dziękujemy, 64kasias
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam. Pyszne śniadanie za nieduże pieniądze z pyszną kawą. Smaczny omlet z grillowanymi warzywami.

Dziękujemy, damianh664
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry szaszłyk z łosiem i krewetkami. Pizza przyzwoita. Długi czas oczekiwania na przystawki.
Bardzo korzystne ceny jak na miejsce i jakość potraw.

Dziękujemy, 123mateuszn

Restauracja Sapore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sapore? Podziel się wrażeniami!