Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobrze skomunikowany (blisko pętla tramwajowa i stacja SKM). Natomiast piechotą do plaży jest kilkunastominutowy spacerek.

Pokoje czyste i regularnie sprzątane. Schludny wystrój. Duży minus za hałas od ulicy (ruchliwa droga + McDonalds). Mieliśmy wrażenie, że okno jest cały czas otwarte - a po prostu tak kiepsko izolują. Radzę dopytać o możliwość wyboru pokoju z drugiej strony hotelu.

Śniadania bardzo na plus. Obfite, duży wybór. Smaczna kawa.

Obsługa też bezproblemowa i uśmiechnięta. Parking bezpłatny przy hotelu lub płatny podziemny.

Konkluzja: polecam, ale dyrekcji hotelu sugeruję inwestycję w lepsze okna od strony ulicy. Wrażliwszym gościom hałas może skutecznie zrujnować wypoczynek.

Dziękujemy, jakubw979
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Lokalizacja praktycznie pośrodku Trójmiasta, blisko środków komunikacji, vis-a-vis Parku Oliwskiego. Miła atmosfera, dobre śniadania, parking. Jedyny mankament, to brak czynnej wieczorem na miejscu restauracji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony północnej są cichsze.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, emmarek
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019

Hotel dość przyjemny. Schludnie wykonane hole i pokoje. Pokoje ciche -wygłuszone z klimą. Przestronne łazienki. Umeblowanie dość skromne. Brak czajniczków i lodówek.Wygodne łóżka (materace odpowiednio twarde i bez ograniczników na dole). Wygodny system lampek przy łóżkach i zapalania/gaszenia świateł znad zagłówka. Wadą są śmiesznie małe i niskie poduszki, a dość gęsta wykładzina podłogowa wymaga lepszej pielęgnacji. Obiadokolacja dość mizerna, za to śniadanie było rozmaite i wyborne. Dobra lokalizacja - obok Park Oliwski, pętla tramwajowa. Możliwy spacer piechotą nad morze.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Michał T
Zrecenzowano: 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło wspominamy naszą czterodniową wizytę. Za niewielkie pieniądze otrzymaliśmy czyściutki pokój z ładną łazienką i telewizją z mnóstwem kanałów. Obsługa świetna, pokój sprzątany codziennie, niezłe śniadania, podziemny garaż. W Nowy Rok późniejsze śniadanie i wykwaterowanie. Fajna lokalizacja, przy głównej drodze, McDonald pod hotelem, a naprzeciwko naprawdę piękny park. Serdecznie polecam!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Lineczki
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Hotel oceniam bardzo dobrze ,personel miły pełen profesjonalizm ,pyszne śniadania ,pokoje czyste. Hotel położony w ciekawej lokalizacji ,dobra baza do zwiedzania okolicznych atrakcji.Podsumowując wart polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Robert W