“Super!”
KULT Kebab — recenzja

KULT Kebab
Nr 7 wśród 14 Szybkie posiłki (Gdańsk)
Opis: KULT Kebab. Idealnym dodatkiem do naszych potraw są świeże, grillowane warzywa. Starannie przygotowany sos sprawia, że całość smakuje naprawdę wyjątkowo!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ludziom którzy mają niedosyt bo kebabach typu „kula mocy” ten kebab to sztos jakich mało w trójmieście ❤️

Dziękujemy, 69arek

Zrecenzowano 1 lipca 2019

W życiu nie byłem w takimmiejscu!!!!!!!!!!!!!
Jedzenie genialne ekipa świetna nigdy nie spędziłem w kebabie 4 godzin. Nie chce wychodzić !!!!!!!!!!!!!! Można dobrze zjeść po śpiewać napić sie nie tylko coli................
genialna noc z Piątku na sobotę.

Dziękujemy, Zuzanna M
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała odskocznia od tradycyjnego kebaba - fajne połączenia smaków, miła obsługa jak i właściciel który ma bardzo dobre podejscie do klienta.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 550tytusg
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Znalezione przez aplikacje i naprawdę bardzo dobry kebab! Czysto, smacznie, dużo...
Minusem może być małe pomieszczenie ale warto.
Bardzo miły pracownik z którym miło było podczas jedzenia porozmawiać o Gdańsku, klientach i podróżach.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 449piotrw
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry kebab z dobrych składników, świeże dobrze wyglądające i pyszne warzywa, frytki nie śmierdzą starym olejem więc jest smacznie. Na jedzenie nie trzeba długo czekać i za to duży plus. Tak dalej

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 444kamils

KULT Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w KULT Kebab? Podziel się wrażeniami!