Gdańsk z kajaka

Zrecenzowano: 2 lipca 2019
Paulina L
Świetna atrakcja w Gdańsku!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018
Aga_Agnieszka
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Na początku czerwca 2019 spontanicznie wraz z mężem zapisaliśmy się na coś w rodzaju "Gdańsk by kayak - Polish guided" (nie pamiętam dokładnej nazwy). Na miejscu okazało się, że jesteśmy jedynymi uczestnikami wycieczki. Ku naszemu zaskoczeniu impreza nie została odwołana (za to wielki plus!), a nasza wycieczka przerodziła się w "Gdańsk by kayak - private tour":-). Miesliśmy wielkie szczęście, bo nasz przewodnik okazał się być bardzo przyjemnym i kulturalnym człowiekiem. Należy mu się pochwała zarówno za perfekcyjną organizację wycieczki, jak i dbałość o bezpieczeństwo. Wisienką na torcie był podwieczorek z kawę. Po drodze pan zrobił nam bardzo dobrej jakości zdjęcia, które błyskawicznie nam przesłał. Gorzej oceniam jego występ w charakterze przewodnika. Myślę, że warto by pogłębić wiedzę na temat Gdańska, ale także zadbać o sposób przekazu informacji.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

rewelacyjna przygoda dla kazdego!! cudowne opowiedzenie o historii Gdańska. spojrzenie na Motławe z innej perspektywy :-)

1  Dziękujemy, Paulina L
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Serdecznie polecam spływ kajakowy o zachodzie słońca. W naszym przypadku była to jedna z atrakcji panieńskiego weekendu przyjaciółki i okazała się jak najbardziej trafiona. Wszystkie dziewczyny zachwycone - po 1 zwiedzanie Gdańska z zupełnie innej perspektywy, po 2 przepiękne widoki, po 3 jest to coś zupełnie innego niż standardowy spływ kajakowy małą rzeczką. Przewodnik spisał się w 100% i dzięki niemu mamy świetną pamiątkę w postaci mnóstwa zdjęć! Do tego dobry kontakt z organizatorami. Polecamy i pozdrawiamy przewodnika Szymona! :) :D

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Aga_Agnieszka
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Profesjonalne podejście do klienta! W ekipie ludzie dzielący się swoją pasją. Świetny sposób na zwiedzanie Gdańska ciut z innej perspektywy przy czym przewodnik opowiada fakty dotyczące mijanych obiektów. Tempo i dystans dostosowany do każdego wiec śmiało polecam osobom które chciałyby spróbować swoich sił na wodzie po raz pierwszy jak i tym doświadczonym! Wracam do nich co roku i za każdym razem mnie czymś nowym zaskakują! Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Emilia S
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna alternatywa dla zwiedzania Gdańska!
Tempo dopasowane do uczestników, bardzo sympatyczny instruktor ;)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, JagNau1