“Pysznie”
Umam Marina CAFE — recenzja

Umam Marina CAFE
Nr 2 wśród 25 Desery (Gdańsk)
Opis: Umam Marina Cafe to połączenie sztuki cukierniczej, malarstwa oraz sztuki przygotowywania kawy. A wszystko dla Twojej chwili przyjemności. Po prostu przyjdź i sprawdź.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody
Pyszna kawa
Będąc w pobliżu trzeba zaliczyć bardzo miła obsługa
Zdecydowanie godne polecenia !

Dziękujemy, 4drl4n

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne ciasta, przemiła obsługa. Zarówno kawa jak i domowa Ice Tea godne polecenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również lody, my niestety już się nie skusiliśmy. Ceny wysokie ale moim zdaniem to dobrze wydane pieniądze ponieważ słodkości oferowane przez Umam Marina Cafe są unikatowe i nietuzinkowe. Nie możemy się doczekać kolejnej wizyty w Gdańsku by móc po raz kolejny odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, 865dominikad
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Już na samym wejściu, kawiarnia zaciekawi swoim wystrojem. Obsługa miła, a wybór ciast naprawdę spory. Przez 10 minut wybierałem ciasto, bo każde zachęcało wyglądem i opisem. Po wzięciu wybranego do ust - niebo w gębie. Lody natomiast przywodzą mi na myśl smaki z dzieciństwa, gdzie w lodach czuć ich składniki jak jajka. Byłoby idealnie gdyby nie cena, za chwilę przyjemności 100 zł się zostawi. Mimo wszystko za taką jakość można zapłacić , na pewno tu wrócę

Dziękujemy, Gekkoue
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Pyszne ciastko truskawkowe z miętą, idealne espresso i cappuccino. Bezwzględnie bezkonkurencyjne na tym terenie. Ponadto bardzo smaczne lody, tym razem smaki: porzeczkowy sorbet i kawa z bezami, które okazały się bardzo dobrym połączeniem. Polecam spróbować

Dziękujemy, Nika_M888
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim desery ... najwyższy poziom światowy, niebiańskie smaki.
Lody w świetnych smakach, nie wiem jakie składniki ale wrażenie najlepsze.
Kawa - pyszny dodatek do pysznych deserów i lodów.
Masz ochotę na doskonały deser - polecam to miejsce!
Dodam, że ceny = jakość ;)

Dziękujemy, MarC5n

Umam Marina CAFE — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Umam Marina CAFE? Podziel się wrażeniami!