“Dobra Kawa !”
Costa Coffee — recenzja

Costa Coffee
Nr 24 wśród 44 Kawa i herbata (Gdańsk)
Zrecenzowano 4 września 2019

Przy zmęczeniu materiału polecam dobrą kawę w sprawdzonej sieciówce. Jakość sprawdzona i powtarzalna.

Dziękujemy, arni460

Zrecenzowano 2 października 2018

Najlepsza kawusia z pianką przepyszna.Do kawusi ciasteczko chrupiące.Na deser pyszne owocowe lody z polewą i owocami.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, sushi60
Zrecenzowano 6 lutego 2018

Polecam serdecznie ta kawiarnie. Zostałam zaproszona przez znajomego. W życiu nie piłam tak dobrej kawy. Dodatki wyszukane i smaczne. Sposób podanie super, szkoda było wypić taką kawkę. Polecam :)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Emilka1980
Zrecenzowano 15 marca 2017

Jest to moje pierwsze doświadczenie z kawą wypitą w centrum handlowym. Cóż kawa była smaczna i godna polecenia. Jednak "kawa" to też otoczenie i atmosfera, a tu tego brak. Hałas dochodzący z hallu centrum jest duży.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Buongustaio1309
Zrecenzowano 2 marca 2017

Costa jest dobra. Wszystkie kawiarnie serwują bardzo dobrą kawę . Kawiarnia w Medisonie jest w miarę kameralna i może spokojnie służyć na miejsce spotkania biznesowego jak i na randkę

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, 75skala

Costa Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Costa Coffee? Podziel się wrażeniami!