“Prawdopodobnie najlepsza pizza w Gdańsku”

Wloszczyzna Pizza i Kawa
Nr 132 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 1 września 2019

Malutka pizzeria z wielkimi ambicjami. Właściciele nie rzucali się na głęboką wodę, proste i małe menu oferuje nam przede wszystkim pizzę, ale za to jaką! To na pewno i bez przesady jedna z lepszych wersji tego dnia jakie jedliśmy od dawna. Wróciliśmy do Włoszczyzny już kilka razy i nigdy nas nie zawiedli. Polecam z czystym sumieniem, ale uwaga, knajpka jest malutka, przez co jest pełna, ciężko o stolik, a zamówienia na wynos wydłużają czas oczekiwania, co moze dać się we znaki zwłaszcza w porze obiadowej. Niemniej warto poczekać na coś dobrego :).

Dziękujemy, EwelinaIrena

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chodzimy do Włoszczyzny regularnie i za każdym razem jakość pizzy i smak jest doskonały. Nasze ulubione to 8 i 10. Obsługa jest bardzo sympatyczna, a do tego serwują najlepszą lemoniadę cytrynową w mieście, która zawsze smakuje tak samo. 5 w skali to za mało dla Włoszczyzny.
Stały klient

Dziękujemy, 242jakubs
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała kameralna pizzernia obsługiwana przez mlodych ludzi z pasją . Pizza i jej przygotowanie jest wykonane na twoich oczach ciasto bardzo cienkie co sie badzo chwali a dodatki świeże. Warto tam pojechać choć jest troche drogi od centrum ale smak wszystko wynagrodzi. Ja polecam i jak będę w Gdansku napewno tam pojadę !

Dziękujemy, AndrzejKl
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to najlepsza pizza w gdansku. Zamawiamy od ponad roku i zawsze jest idealna. To jest najlepsza pizzeria w Gdansku

Dziękujemy, tomaszm656
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka i miła obsługa. Pizza jest doskonała ale to co cieszy nie odstrasza ceną jeśli płacisz nie tylko za siebie. Korzystałem kilka razy i polecam.

Dziękujemy, outofspace_pl

Wloszczyzna Pizza i Kawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Wloszczyzna Pizza i Kawa? Podziel się wrażeniami!