Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry hotel z dobrą lokalizacją,czyste pokoje ładna łazienka z dobrym śniadaniem pyszna kawa jajecznica palce lizać. Miła obsługa bardzo pomocna . Bardzo wygodne łóżko dużo przestrzeni w pokoju . Polecam

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, piotre929
Zrecenzowano: 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Po przybyciu do hotelu powitał nas przemiły Pan w okularach. Pozwolił nam zostawic walizki wcześniej, ponieważ przyjechaliśmy przed czasem. Dokładnie wszystko objaśnił, polecił również miejsca warte uwagi w Gdańsku. Obsługa jak najbardziej na najwyższym poziomie. Sam hotel to bajka! Czysto, schludnie, pokoje jak z filmów! Podczas naszego pobytu w tym hotelu czułam się jak gwiazda filmowa, pełen luksus. Śniadanko było pyszne. Świetna lokalizacja hotelu! Wszędzie blisko. W pobliżu wiele godnych polecenia restauracji. Z czystym sercem polecam!!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, romalingmann
Zrecenzowano: 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, wnętrza nowoczesne ale bardzo przyjemne. Materace bardzo wygodne. Sympatyczny personel. Ale jeżeli zawitasz tutaj w weekend i nie zamierzasz balować do rana, proponuję zabrać zatyczki do uszu. Okna niestety nie wytłumiają śpiewających na ulicy imprezowiczów. Następnym razem zabieram zatyczki. Śniadanie smaczne, podawane jest w kameralnym niezbyt wielkim barze. Generalnie podobało mi się :)

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, jacekwoj
Zrecenzowano: 19 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony praktycznie przy samym Długim Targu. Z parkowaniem nie było większych kłopotów - możliwe na parkingu podziemnym hotelu(płatny), ja jednak zaparkowałem na ulicy, ok 100 m od hotelu, co ważne na bezpłatny. Obsługa miła u pomocna. Śniadanie w pełni zadowalające.
Cena za pobyt na samym starym mieście, bardzo niska. Istotna informacją jest brak restauracji, jednakże hotel przyklejony jest do kamienicy w której znajduje się dobra restauracja, co w zasadzie rekompensuje tą niedogodność. Ze względu na dobre jedzenie i przyzwoite ceny, warto zarezerwować miejsce wcześniej, ponieważ pod wieczór ciężko się tam dostać z ulicy.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, R1022HHmateuszm
Zrecenzowano: 1 października 2018

Lokalizacja idealna. Wystrój pokoju i łazienki super. Francuskie kosmetyki gratisowe. Wysoki standard. Blisko starego miasta, obok liczne restauracje. Super śniadanie świeże warzywa i pieczywo, pyszna jajecznica i ciepłe kiełbaski duży wybór jogurtów wszystko co lubię na śniadanie. Bardzo wygodne obszerne łóżko i dobrej klasy pościel. Wybieram to miejsce za każdym razem jak jestem w Gdańsku!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokoju od patia bardzo cicho
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AniaLow