“Cudowne pierogi”

Pierogarnia Mandu Centrum
Nr 16 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Jak w tytule.

To miejsce posiada jedne z najlepszych pierogów jakie jadłem.

Postanowiliśmy zamówić mniej klasyczne pierogi. Jedne ze szpinakiem i feta oraz sosem Blue i drugie mandu.

Pierwsze gotowane z cudownym ciastem. Mocno nadziewane. Farsz dobry świeży i hojnie nałożony. Sos dobry.

Pierogi mandu są mniejsze i smażone. W strukturze smaczne przypomnija pierogi samosa z kuchni indyjskiej. Farsz bardzo dobry aromatyczny i smaczny. Sos jak to często w damiach o pochodzenia azjatyckim ładnie podkreśla smak. Surówka kimchi siedzą dosc ostra (dla niektórych może być naprawdę ostra).

Generalnie wszystko smaczne i fajnie podane polecam.

Dziękujemy, 354damianz

Trzy dni temu wraz ze znajomymi udaliśmy się na pierogi. Dla nich nie było to zdziwieniem, ale dla mnie jako gościa i owszem, że na stolik trzeba było poczekać. Tym razem podobno niedługo ok. 20 minut. Wybór ogromny, trudno się zdecydować. Na pierogi mieliśmy czekać ok. 40 minut, otrzymaliśmy po ok. 20. Pierogi, każdy wziął inne, pyszne, obsługa pełna życzliwości, uśmiechu i profesjonalizmu. Polecam

Dziękujemy, nextStaszek

Tak jak w tytule. Najlepsza pierogarnia w Trójmieście. Ceny przystępne, uważam, że na każdą kieszeń. Mnóstwo pierogów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Duże porcje, przepyszne. Do tej pory miałam okazję spróbować pierogów gotowanych, na słodko oraz tych z ciasta drożdżowego. Wszystkie niebo w gębie. Dodatkowo raz co miesiąc dostępne są pierogi miesiąca. Warto dodać, że są opcje dla wegan. Obsługa przesympatyczna, w weekendy zawsze duże kolejki. Z tego co wiem to w weekend nie ma możliwości rezerwacji stolików.

Dziękujemy, aneta2303

Przepyszne pierogi, miła obsługa, przystępne ceny, świeża lemoniada i naprawdę BYCZE porcje! Malutki minus za niewiele opcji wegetariańskich. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, vkostrzewa

Super jedzenie w uczciwej cenie. Wszystkie kelnerki były pozytywnie nastawione i chętne do pomocy przy wyborze pierogów. Bardzo polecam!!!

Dziękujemy, _ukaszb430

Pierogarnia Mandu Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu Centrum? Podziel się wrażeniami!