“Najlepsza pierogarnia!”

Pierogarnia Mandu Centrum
Nr 16 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Tak jak w tytule. Najlepsza pierogarnia w Trójmieście. Ceny przystępne, uważam, że na każdą kieszeń. Mnóstwo pierogów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Duże porcje, przepyszne. Do tej pory miałam okazję spróbować pierogów gotowanych, na słodko oraz tych z ciasta drożdżowego. Wszystkie niebo w gębie. Dodatkowo raz co miesiąc dostępne są pierogi miesiąca. Warto dodać, że są opcje dla wegan. Obsługa przesympatyczna, w weekendy zawsze duże kolejki. Z tego co wiem to w weekend nie ma możliwości rezerwacji stolików.

Dziękujemy, aneta2303

Przepyszne pierogi, miła obsługa, przystępne ceny, świeża lemoniada i naprawdę BYCZE porcje! Malutki minus za niewiele opcji wegetariańskich. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, vkostrzewa

Super jedzenie w uczciwej cenie. Wszystkie kelnerki były pozytywnie nastawione i chętne do pomocy przy wyborze pierogów. Bardzo polecam!!!

Dziękujemy, _ukaszb430

Very large choice od receipes (vegans welcome) and all hand-made pierogis. Everything is delicious ;)
Duży wybór ( wegańskie też ) i wszystkich ręcznie robionych pierogów. Wszystko jest bardzo smaczne!

Dziękujemy, amel06
Zrecenzowano 9 września 2019

Pyszne pierogi i super obsluga. Braliśmy pierogi z dzika oraz chorizo- bardzo dobre, cienki ciasto i dobry farsz. Cudowna lemoniada jagodowe. Opłaca się jechać 300km na takie pierogi :)

Dziękujemy, Justyna P

Pierogarnia Mandu Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu Centrum? Podziel się wrażeniami!