Gdańsk

“Pierogowa petarda!”

Pierogarnia Mandu Centrum
Nr 16 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierogi, miła obsługa, przystępne ceny, świeża lemoniada i naprawdę BYCZE porcje! Malutki minus za niewiele opcji wegetariańskich. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, vkostrzewa

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie w uczciwej cenie. Wszystkie kelnerki były pozytywnie nastawione i chętne do pomocy przy wyborze pierogów. Bardzo polecam!!!

Dziękujemy, _ukaszb430
Zrecenzowano 11 września 2019

Very large choice od receipes (vegans welcome) and all hand-made pierogis. Everything is delicious ;)
Duży wybór ( wegańskie też ) i wszystkich ręcznie robionych pierogów. Wszystko jest bardzo smaczne!

Dziękujemy, amel06
Zrecenzowano 9 września 2019

Pyszne pierogi i super obsluga. Braliśmy pierogi z dzika oraz chorizo- bardzo dobre, cienki ciasto i dobry farsz. Cudowna lemoniada jagodowe. Opłaca się jechać 300km na takie pierogi :)

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, duże porcje, fajny klimat ii mega miła obsługa. Z pewnością wrócimy tu w przyszłości. Polecam!

Dziękujemy, mateuszkacz

Pierogarnia Mandu Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu Centrum? Podziel się wrażeniami!