“Make pierogi not war. ”

Pierogarnia Mandu Centrum
Nr 16 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, duże porcje, fajny klimat ii mega miła obsługa. Z pewnością wrócimy tu w przyszłości. Polecam!

Dziękujemy, mateuszkacz

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania na stolik to mniej więcej 20 minut, ale zdecydowanie było warto :) pyszne jedzenie, duże porcje i bardzo miła obsługa :)

Dziękujemy, olaaxx
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi pyszotka! Smakowały całej famili :) ruch wiadomo, że duży ale na serio warto poczekać polecam

Dziękujemy, Urszula M
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne pierogi , solidna porcja , długa karta z różnymi pierożkami ,przemiła obsługa Polecam

Dziękujemy, 630agnieszkao
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogarnie wybraliśmy sugerując się opiniami w internecie. I to był bardzo dobry wybór.
Duży plus za leżaczki przed wejściem dla oczekujących osób.
Przesympatyczna Pani na wejściu przyjmująca rezerwacje na stoliki (czekaliśmy Ok 15 min), super obsługa w lokalu, uśmiechnięta i pomimo dużego ruchu mająca czas na perfekcyjny serwis.
Pierogi obłędne, zarówno te klasyczne jak i na cieście drożdżowym.
Wielki plus za kącik dla dzieci. Pozdrawiamy Panie lepiące pierogi, które można podpatrywać przez okienko.

Dziękujemy, nataszac

Pierogarnia Mandu Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu Centrum? Podziel się wrażeniami!