Gdańsk

“Yummm”

Pierogarnia Mandu Centrum
Nr 16 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi pyszotka! Smakowały całej famili :) ruch wiadomo, że duży ale na serio warto poczekać polecam

Dziękujemy, Urszula M

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne pierogi , solidna porcja , długa karta z różnymi pierożkami ,przemiła obsługa Polecam

Dziękujemy, 630agnieszkao
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogarnie wybraliśmy sugerując się opiniami w internecie. I to był bardzo dobry wybór.
Duży plus za leżaczki przed wejściem dla oczekujących osób.
Przesympatyczna Pani na wejściu przyjmująca rezerwacje na stoliki (czekaliśmy Ok 15 min), super obsługa w lokalu, uśmiechnięta i pomimo dużego ruchu mająca czas na perfekcyjny serwis.
Pierogi obłędne, zarówno te klasyczne jak i na cieście drożdżowym.
Wielki plus za kącik dla dzieci. Pozdrawiamy Panie lepiące pierogi, które można podpatrywać przez okienko.

Dziękujemy, nataszac
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Mandu skradło moje serce genialnymi pierogami. Odwiedzam ten lokal co kilka tygodni, by zjeść coś pysznego, co na pewno poprawi mi humor. Dzisiejsze pierogi miesiąca, z chorizo, po prostu perfekcja! Mam nadzieję, że zostaną na dłużej w karcie, bo żal z nich rezygnować. W sumie to większosć pierogów miesiąca w Mandu zasługuje na to, by zostać w karcie na stałe, ale wtedy karta miałaby jeszcze więcej pozycji i jeszcze trudniej byłoby się na coś zdecydować.

Dziękujemy, teambarto
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierogi, wspaniałe ciasto, chyba najlepsze jakie jadłam :) uwaga, ogromne porcje! Co więcej, obsługa jest zawsze uśmiechnięta i bardzo miła. Na pewno będzie to stały punkt w Gdańsku :) pozdrawiam serdecznie

Dziękujemy, 656iwonas

Pierogarnia Mandu Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu Centrum? Podziel się wrażeniami!