“Znakomite jedzenie, dobre miejsce na spotkanie.”
Restauracja Bazar — recenzja

Restauracja Bazar
Nr 20 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Obsługa bardzo uprzejma i kontaktowa. Napiwek 10% systemowo (zwyczajowo) doliczany przy rachunku - moim zdaniem dobrze wydane pieniądze, bo kucharz jest na wysokim poziomie, wzystko przyrządzone bardzo smacznie i podane elegancko. Doznania kulinarne wysokiego lotu!

Dziękujemy, Advark

Niewielki lokal reklamuje się szyldem „polskie smaki” i zaiste, nieprzesadnie rozbudowana karta oferuje kilka dań oznaczonych jako „polski produkt” obok wyboru dań rybnych i mięsnych.
Ja i moje towarzyszki zdecydowałyśmy się na pierogi ruskie i zupę dnia, która okazała się być zupą dyniową.
Oba dania były nie tylko bardzo ładnie podane ale i wyjątkowo smaczne w swej prostocie.
Uczciwie polecam także ze względu na uprzejmą obsługę!

Dziękujemy, kalolka

Smaczne jedzenie i bardzo miła atmosfera :) A do tego świetna lokalizacja z ciekawym widokiem. Polecam!

Dziękujemy, Dwie_Stopy

Jak pisałem ostatnio to na pewno nie nasza ostatnia wizyta lecz przerwa od ostatniej była stanowczo zbyt długa. :P Jedzenie wyborne, obsługa konkretna i miła. Dostaliśmy na odchodne gratisowego urodzinowego shota z nalewki z pestek wiśni, który według zapewnień kelnera był naprawdę dobry. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia kolejnym razem!

Dziękujemy, krzysiek950

Klimatyczne miejsce z przepyszną, aromatyczną kuchnią, przemiłą i sympatyczną obsługą. No i ten sandacz... mniam Po prostu miejsce do którego chce się wracać!

Dziękujemy, Dagmara N

Restauracja Bazar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Bazar? Podziel się wrażeniami!