“Polecam”
Restauracja Bazar — recenzja

Restauracja Bazar
Nr 20 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Pyszne miejsce! Super menu zarówno na obiad jak i na deser. Jakość, estetyka, smak - wszystko na najwyższym poziomie. Nowoczesne przytulne wnętrze, obsługa ok. Dodatkowy plus za lokalizację i piękny widok :)

Dziękujemy, magdalenapR3000US

Restauracja w ścisłym centrum starego miasta. Jedzenie boskie, Panowie kelnerzy przemili. Widoki za oknem restauracji przepiękne. Z czystym sumieniem polecam.
Agnieszka

Dziękujemy, agnieszkamu79

Zacznę od plusów. Wnętrze lokalu bardzo przytulne i dość kolorowe. Obsługa była bardzo miła i pomocna, nie trzeba się dopominać o to żeby zostać zauważonym. Kelner pomógł nam dobrać bardzo dobre wino sycylijskie, które są raczej rzadko spotykane.
Co do jedzenia to przystawki tatar z łososia wyjątkowo pyszny, przyrządzony w dotąd niespotkany sposób. Bardzo smaczny śledź na sałatce ziemniaczanej.
Z pozytywów to było by na tyle.
Zupa rybna, którą zamówiliśmy na pewno nie miała nic wspólnego z rybą a głownie z papryką i odrobiną pomidorów. Zupa nie została nam doliczona do rachunku.
Dania główne podane bardzo ładnie ale to tyle z plusów. Pierwszy dorsz- suchy i bez grama przypraw do tego pure z ziemniaków i sałata. Nie polecam.
Drugie danie czyli filet z flądry zapiekany w sosie śmietanowo-porowym z ziemniakami. Zbyt tłuste, śmietanowe a na dodatek fileciki były tak liche, że prawie nie było na nich mięsa.

Dziękujemy, Emi91_pl
Zrecenzowano 5 września 2019

Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi czy rodzinne uroczystości, jedzenie palce lizać! Polecam

1  Dziękujemy, Gapciaa
Zrecenzowano 5 września 2019

Jak zwykle klasa! Pyszny obiad, pyszny deser, miła atmosfera...odwiedzam Bazar regularnie i nigdy nie byłam zawiedziona

1  Dziękujemy, Magda D

Restauracja Bazar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Bazar? Podziel się wrażeniami!