“Sezon jesienny”
Restauracja Bazar — recenzja

Restauracja Bazar
Nr 16 wśród 705 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 29 października 2018

Na jesienną słotę doskonała zupka z brukwi na gęsinie i śledzik poprawił mi humor w niedzielną ulewę .Bazarek zaskakuje pomimo to że się co roku powtarzam ale ta sama potrawa zawsze jest wyjątkowa , Bardzo ją lubię, polecam.

1  Dziękujemy, JarekS406

Zrecenzowano 29 października 2018

Jak w tytule, poezja smaków inaczej nie da się tego opisać, obsługa na poziomie porównywalnym z jakością dani, obowiązkowy przystanek dla każdego podróżującego po Starówce w Gdańsku.

2  Dziękujemy, Kryszak
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Karta zmienia się sezonowo. Trafiliśmy na rarytas z dzika z sosem kurkowym oraz dorsza z sosem z ogórków kiszonych. Rewelacja! Do tego fantastyczne desery i przemiła obsługa. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, Klaudia Ł
Zrecenzowano 26 października 2018

Świetne miejsce. Klimat i atmosferę robi niewielka ilość stolików, co pozwala poczuć się jak w domu. Jedzenie świetne. Na sandacza będę wracać.

Dziękujemy, AnnaC10740
Zrecenzowano 22 października 2018

Bardzo ciekawie i nowocześnie urządzone miejsce. Obsługa bardzo mila i szybka. Co do kuchni to wyśmienity tatar z lososia (koniecznie trzeba sprobowac), bogata zupa rybna oraz sandacz w sosie smietanowo – rakowym poezja smaku. Wszystko przepyszne i świeże... Ceny do jakości jak najbardziej odpowiednie.
Polecam <3

Dziękujemy, Barbara W

Restauracja Bazar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Bazar? Podziel się wrażeniami!