“Rozczarowanie na całej linii”
Long Street 52 — recenzja

Long Street 52
Nr 306 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Długi czas oczekiwania na burgery ok.40 min.Stoliki brudne mimo małego obłożenia.Brak jakiejkolwiek inform.o cz.oczekiwania.Burgery podaje się na desce przykrytej szarym papierem,cieknące starym olejem i sosem do tego stopnia, że nie jest możliwe zjedzenie bez przyklejonego papieru,zgłoszenie do sanepidu!!!
P.kelnerka szczupła blondynka niemiła,wręcz opryskliwa po usłyszeniu płatności kartą.To jest wasza praca miłe panie więc uprzejmość wpisana jest w zawód i przy płatnością kartą czytnik opuszcza się tak żeby klient widział kwotę do zapłaty przed jej zatwierdzeniem.
Mili Państwo jedzenia nie polecam,drinki nie wiem ,jeśli już przyjdzie do zapłaty to uczulam na sprawdzanie rachunku!!!
Nastawienie firmy - turystę trzeba oskubać ,produkty z najniższej półki,stare.
Tubylcy zapewne już wiedzą- omijać szerokim lukiem.W pobliżu jest wiele przyjemniejszych klimatycznych miejsc z miłą obsługą i smacznym ,estetycznie podanym jedzeniem....
Nie wiem czym spowodowane jest takie podejście obsługi,po tylu wpisach roztropny właściciel przynajmniej podjął by próbę poprawy podejścia obsługi do klienta.
Chyba, że ma tu zast.powiedzenia
Ryba psuje się od glowy...

Dziękujemy, Agotnes

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Odwiedziłam restauracje po raz pierwszy i ostatni. Miejsce okropne, nie umyte stoliki, brudna łazienka i nie świeże jedzenie. Zamawiałam Fish Burger z sezonowego menu, był zrobiony z mielonej, nie za bardzo świeżej ryby, w okropnej panierce. Miałam wrażenie, ze frytki były gotowane na starej, nie umytej patelni oraz wielokrotnie używanym oleju. Co do łazienki, to czystości tez tam nie znajdziesz. Rolki papieru toaletowego plątają się po pomieszczeniu, na podłodze woda, brudne umywalki... Po odwiedzeniu tego miejsca przez cały następny dzień bolał mnie brzuch. Nie polecam :/

Dziękujemy, Solomiia_mm
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Obsługa bardzo specyficzna. Zamawia sie jedno, a dostaje się sie coś innego. Kelnerki nie pozwalają przystawiac stolików, a same po odejściu gosci, szurają nimi po chodniku. Cena pizzy przeciętna, ale bez żadnych sosów. W takiej cenie powinno być już to zapewnione. Jechalysmy 11 godzin z Krakowa i jesteśmy niezadowolone.

Dziękujemy, Kinga G
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dwa razy na wakacjach odwiedziłem tą restaurację. Zawsze było smacznie. Restauracja obniżyła jednak standard. Fish Burger był zrobiony z mielonej ryby. Sam mielony wydawał się nie pierwszej świeżości tak samo jak frytki prawdopodobnie nie były robione na świeżym oleju. Czwarty raz tego miejsca nie odwiedzę. Nie polecam

1  Dziękujemy, 559micha_r
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyglodniale wpadlysmy na pizze. Dlugo czekalysmy na przyjecie zamowuenia, potem na pizze. Pizza ok, ciepla, smak bez szalu. Za to kawa espresso pyszna:)
Obsluga mila.

Dziękujemy, Mrowka1977

Long Street 52 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Long Street 52? Podziel się wrażeniami!