Zdecydowaliśmy się na pobyt w tym hotelu ze względu na bliskość Starówki, jak również możliwość spokojnego zaparkowania samochodu. Design jest ciekawy-lubimy minimalizm i nowoczesność. Łóżka są wygodne. Trochę małe są szafy, ale na weekendowy pobyt wystarczające. Brak sejfu w pokoju. W restauracji jedliśmy zupę rybną, która była całkiem smaczna. Duży wybór cydrów. Bufet śniadaniowy obfity. Pozwala na zaspokojenie różnorodnych gustów. Nie ma problemu z bezglutenowymi produktami, za co również duży plus. Fajne miejsce, nie mieliśmy jednak czasu, aby skorzystać z basenu. Ogólnie bardzo polecamy:)

Dziękujemy, medental
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobrze usytuowany, blisko gdańskiej starówki.
To co mnie uderzyło od wejścia to dziwny zapach dlatego cały czas musiałam wietrzyć. W nocy zepsuła się spłuczka w łazience i przez cały czas leciała woda. Wyciszenie niezbyt dobre słychać wszystko co dzieje się na korytarzu. Podczas wymeldowania pani w recepcji była niezbyt miła.
Zatem czas na plusy oprócz lokalizacji w tym hotelu serwują dobre śniadanie. Hotel posiada parking na tyłach oraz podziemny.
Jednak ten obiekt nie urzekł mnie, abym zechciała tu wrócić.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, polomka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sadova H, S&M Specialist, Hotel SadovaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowna Pani,
bardzo nam przykro, że Pani pobyt nie był w pełni komfortowy. Przepraszamy za niedogodności związane z zapachem w pokoju oraz awarią spłuczki. Staramy się, aby takie sytuacje nie miały miejsca, dlatego jesteśmy pewni, że możemy odczarować to pierwsze wrażenie, gdyby dała nam Pani szansę i odwiedziła nas ponownie. Bardzo serdecznie zapraszamy Panią do ponownych odwiedzin!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel począwszy od recepcji przez lobby i na pokoju kończąc. Całość hotelu wykończona w dość elegancki sposób z bardzo ładnymi dodatkami. Pokój dość duży powierzchniowo, z wygodnym łóżkiem, klimatyzowany. Nic ponad standard tam się nie znalazłooczywiście podstawowy serwis kawowy w pokoju. Lodoweczka z mini barkiem. W naszym pokoju znajdowały się dodatkowe drzwi. Być może do połączenia pokoi w apartament albo coś w tym stylu. Mimo obaw że może będzie coś przez nie słychać była cisza. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Na duży plus szybkie uzupełnianie braków przez obsługę. Z ciekawych opcji fontanna z czekolady i owoce. Na duży plus zasługuje ekran z podglądem sali zabaw dla dzieci znajdujący się w centralnej części restauracji. Dużo stolików więc nie ma problemu z miejscami. Bar papieroovka świetny wystrój i roślinność. W razie nie pogody jest basen z natryskiem i gejzerem. Duży minus to przy tak dużym hotelu dwa leżaki i niecka szerokości 1,5m z trzech stron basenu. Nietrafionym pomysłem jest też sauna dla 3-4 osób na podczerwień która jest w bezpośrednim kontakcie z basenem. Jeżeli są dzieci na basenie to relaks w saunie to pojęcie względne.
Ogólnie polecam. Idealny dla rodzin z dziećmi i osób chcących być w bliskiej odległości od starówki.

Dziękujemy, Malek-1987
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, niebanalne jedzenie, świetny wybór win. Wnętrza ciekawe i...jest cydrownia, największy wybór cydrów jaki widziałem, obsługa 10/10. Absolutnie nie sprawdza się opinią że hotelowa restauracja musi być słaba lub średnia czy przewidywalna. Polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 763lukaszw
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobrze położony,
w nowoczesnym stylu, z przepięknym ogrodem zimowym. Klimatyczne miejsce dla par. Smaczne jedzenie, miła obsługa. Czystość obiektu zachowana na wysokim poziomie. Bardzo udany pobyt.

Dziękujemy, marlenamc