Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel począwszy od recepcji przez lobby i na pokoju kończąc. Całość hotelu wykończona w dość elegancki sposób z bardzo ładnymi dodatkami. Pokój dość duży powierzchniowo, z wygodnym łóżkiem, klimatyzowany. Nic ponad standard tam się nie znalazłooczywiście podstawowy serwis kawowy w pokoju. Lodoweczka z mini barkiem. W naszym pokoju znajdowały się dodatkowe drzwi. Być może do połączenia pokoi w apartament albo coś w tym stylu. Mimo obaw że może będzie coś przez nie słychać była cisza. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Na duży plus szybkie uzupełnianie braków przez obsługę. Z ciekawych opcji fontanna z czekolady i owoce. Na duży plus zasługuje ekran z podglądem sali zabaw dla dzieci znajdujący się w centralnej części restauracji. Dużo stolików więc nie ma problemu z miejscami. Bar papieroovka świetny wystrój i roślinność. W razie nie pogody jest basen z natryskiem i gejzerem. Duży minus to przy tak dużym hotelu dwa leżaki i niecka szerokości 1,5m z trzech stron basenu. Nietrafionym pomysłem jest też sauna dla 3-4 osób na podczerwień która jest w bezpośrednim kontakcie z basenem. Jeżeli są dzieci na basenie to relaks w saunie to pojęcie względne.
Ogólnie polecam. Idealny dla rodzin z dziećmi i osób chcących być w bliskiej odległości od starówki.

Dziękujemy, Malek-1987
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, niebanalne jedzenie, świetny wybór win. Wnętrza ciekawe i...jest cydrownia, największy wybór cydrów jaki widziałem, obsługa 10/10. Absolutnie nie sprawdza się opinią że hotelowa restauracja musi być słaba lub średnia czy przewidywalna. Polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 763lukaszw
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobrze położony,
w nowoczesnym stylu, z przepięknym ogrodem zimowym. Klimatyczne miejsce dla par. Smaczne jedzenie, miła obsługa. Czystość obiektu zachowana na wysokim poziomie. Bardzo udany pobyt.

Dziękujemy, marlenamc
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Bardzo przyjemny hotel bardzo blisko starówki, pokoje nowoczesne , wygodne, czyste,łazienka również, W pokoju jest do dyspozycji czajnik, kubki,kawa, herbata.
Obsługa przyjazna,śniadania rewelacyjne.bardzo dobra lokalizacja-10 min pieszo od starówki,a jednocześnie trochę na uboczu. Byłam w tym hotelu kolejny raz i chętnie powrócę....

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AnnaT63
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019

Hotel, polecam kazdemu ,spelnia wymogi najbardziej niezadowolonych gosci . Blisko centrum Gdanska do zwiedzania i.t.p.Oraz przemily personel .Jedzenie pod wzgledem ilosci , jakosci i smaku , powinno smakowac kazdemu.
Z czystym sumieniem polecam , cenowo ,jakosciowo oraz punkt polozenia Hotelu .
Szala Krzysztof pbyt 19-22.04.2019

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Guide09435358230
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sadova H, S&M Specialist, Hotel SadovaOdpowiedź udzielona 12 maja 2019

Panie Krzysztofie,
bardzo dziękujemy za tak miłą recenzję pobytu w Hotelu Sadova****! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania i jest Pan zadowolony z naszych usług. Bardzo chcielibyśmy gościć Pana ponownie, dlatego proszę pamiętać o nas przy ponownej wizycie w Gdańsku!