Gdańsk

“Rewelacja”
Paulo Gelateria — recenzja

Paulo Gelateria
Nr 4 wśród 24 Desery (Gdańsk)
Opis: Paulo Gelateria znajduje się, w zabytkowej kamienicy przy Podwalu Staromiejskim 96/97. W naszej lodziarni będziecie mogli spróbować połączenia najwyższej jakości produktów, których będziemy używać przy wyrobie lodów rzemieślniczych. Receptury tworzy aktualny Mistrz Polski w lodziarstwie rzemieślniczym Paweł Petrykowski. Wyselekcjonowani producenci dostarczają nam naturalne, świeże i pełnowartościowe składniki, mamy więc pewność, że przygotowane lody oraz desery zawsze są najwyższej jakości. Pragniemy, aby pobyt u Nas wzbudzał emocje, w równym stopniu kusił zmysły wzroku, powonienia i smaku.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lody bardzo smaczne, duże porcje. Słony karmel, czekoladowy, nutella, sernik z cynamonem - wszystkie bardzo dobre. Na pewno tu wrócę. Polecam.

Dziękujemy, 388magdam

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Swietny lody, interesujace smaki, porcje sycace. Polecam czekoladowe i mietowe z czekolada. Na zyczenie nalewaja przepyszna mleczna czekolade do wafelka w cenie galki, ale niestety caly sierpien maszyna byla zepsuta. Mam nadzieje, ze nastepnym razem, gdy wpadniemy bedzie juz dzialac :) + przemila obsluga pomimo ogromnego natloku ludzi, ktorzy nie do konca wiedza jak dziala system placenia zanim sie powie jakie smaki.

Dziękujemy, sankrez
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody, wszystkie wyglądały smakowicie. Nam najbardziej przypadła do gustu bazylia z limonką :-) porcje jak we Włoszech.

Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedne z najlepszych lodów jakie jadłam! Idealnie kremowe, nieprzesłodzone, różnorodne smaki. Szkoda ze nie było wersji wegańskich lub bez cukru ale dla „tradycjonalistów” lody warte polecenia. Porcje spore a kolejka jest chyba zawsze w sezonie ale dzieki sprawnej obsludze nie trzeba dlugo czekac.

Dziękujemy, KasiaLB
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody przepyszne, różnorodność smaków i duże porcje. Hitem jest płynna czekolada wlewana do wafelka. Niestety w lokalu w Gdańsku maszyna z,czekolada jest zepsuta. Najlepszy smak to olej z pestek dyni i sezamowe. W lokalu można wypić także bardzo dobrą kawę. Trudno o wolne miejsce w sezonie. Przy kasie zawsze kolejka którą widać już z daleka zbliżając się do lodziarni,ale warto swoje odczekać. Polecam wszystkim lodozercom !!!

Dziękujemy, WeronikaO6

Paulo Gelateria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Paulo Gelateria? Podziel się wrażeniami!