“Fajnie!”
Pinata Mexican Food — recenzja

Pinata Mexican Food
Nr 140 wśród 782 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Prawdziwy Meksyk w Trójmieście - pasja karmienia, świeżość i autentyczność potraw. Klasyczna meksykańska kuchnia, własnoręczne salsy oraz produkowane w Meksyku napoje Jarritos bez sztucznych konserwantów. Ciężkostrawny, tłusty tex-mex - nie u nas!
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez zadęcia, szybko i smacznie. Pyszne burrito. Dobre ceny.
Lokal trochę ciasny, ale na błyskawiczny posiłek Ok.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, eysturland

Zrecenzowano 24 marca 2019

Lokal znaleziony przypadkiem w bocznej uliczce w drodze do parku oliwskiego.
Jest świetny! Duży plus za możliwość wybierania stopnia ostrości w skali 1-10 przy czym Pan informuje jaki rodzaj papryczki i ile jej kryje się pod danym stopniem.
Dania przepyszne :) Świetne, lekkie smaki, wszystko świeże, dobrze doprawione.
Jedyna uwaga - porcje mogłyby być większe w stosunku do swojej ceny.
Aczkolwiek wszystko bardzo na plus, warto odwiedzić lokal.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, milosnicyjedzenia
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko fajnie, miła obsługa,ładnie podane. Jedzenie poprawne, bez większych uniesień. Ceny wysokie, za wysokie. Niestety nie zawitam tam kolejny raz.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 408jesicah
Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Czwarty raz byliśmy z dziewczyną i nie żałujemy; ona standardowo Quesadilla XL wege z salsą mango (pycha!), ja z kolei burrito z wołowiną. Dla fanów yerby polecam spróbować Tamarind Jarritosa. Odwiedzimy jeszcze nie raz.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano 22 stycznia 2019

Odwiedziłam zarówno ten lokal jak i drugi, na Oliwie i z całą pewnością mogę polecić oba. Jedzenie przepyszne, świeże, w przystępnych cenach. Idealne na szybki lunch w przerwie od pracy lub na niedzielny obiad z rodziną. Dużym plusem jest możliwość wyboru stopnia ostrości każdej potrawy, jak również opcje bezglutenowe (Taco, Quesadilla na tortilli kukurydzianej) oraz wegetariańskie (wszystkie dania z menu) czy nawet wegańskie (Taco wege oraz Burrito Bowl wege)!
Polecam wyśmienitą salsę mango.

Z pewnością jeszcze tu wrócę. : )

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, sylwiawyl1

Pinata Mexican Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pinata Mexican Food? Podziel się wrażeniami!