“Kuchnia petarda!!!!!”
Królewski Spichlerz — recenzja

Królewski Spichlerz
Nr 416 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie!!!! Bardzo oryginalna kuchnia polska....jeszcze nie spotkałem się z nawiązaniem do potraw i przypraw z XVII wieku...wreszcie coś nietuzinkowego

1  Dziękujemy, klaker007

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Trafiliśmy do Restauracji Stary Spichlerz w Hotelu Królewskim przypadkiem, spacerując po Gdańskiej starówce. Nie było tłumów ale o to chodziło. Restauracja posiada wyśmienitą kuchnię oraz położenie. Siedzieliśmy w środku z widokiem przez okno na kanał i przepływające statki. Polecam dorsza w panierce piwnej, schabowy i makaron z kurczakiem i szpinakiem. Dania ciekawie podane. Obsługa profesjonalna i przyjazna klientowi. Polecam.

1  Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz znaleźliśmy się w tej restauracji rok temu, całkiem przypadkowo, ostatniego dnia pobytu w Gdańsku mieliśmy jeszcze ochotę na kawkę z pięknym widokiem. Kawa i genialny koktajl sprawił, że w tym roku też postanowiliśmy tu zajrzeć. Znowu przed porą obiadową, więc skończyło się na szarlotce z lodami (ja), sliwkach pod kruszonką (mąż) i nalesnikach na słodko (nasza 2,5 letnia corka). Ciasta przepyszne. Dawno nie jadłam tak dobrej szarlotki. Naleśniki córce tak smakowały, że już nie mogła a jeszcze dopychała i mąż, który miał nadzieję że sobie pójdę dostał tylko marne resztki ( choć porcja była duza). Kawa też smaczna. Ceny podobne jak w kawiarniach. Dowód na to, że nie warto bać się restauracji hotelowych. Mam nadzieję, że kiedyś zjemy tez tam obiad. Jedyny mały minus kuchnia czynna od 13, wcześniej tylko napoje.

Dziękujemy, missbrodie32
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal jak na jego lokalizacje nie oferuje niczego specjalnego poza widokiem na Motlawe oraz Żuraw.

Dania raczej standardowe z duża ilością polepszaczy smaku. Trochę to juz w dzisiejszych czasach trochę passe.

Obiekt raczej średnio oblegany podczas naszej wizyty nie było nikogo.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, tomaszk65
Zrecenzowano 23 czerwca 2018

Śledź w sosie musztardowo-miodowym podany z marynowanym burakiem i grzanką ! ! ! POLECAM ! ! ! PALCE LIZAĆ ! ! !
Kucharz ma wyczucie smaku i wie co to dobrze wymoczony śledź .....

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Soniaa S

Królewski Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Królewski Spichlerz? Podziel się wrażeniami!