Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Rodzinny pensjonat na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. Tutejsza plaża jest jedną z najpiękniejszych nad polskim morzem. Spokojna okolica, w otoczeniu nieskażonej przyrody. Obiekt ma już swoje lata, ale jest dobrze utrzymany i urządzony z klimatem. Smaczne jedzenie (śniadania i obiady a’la carte) sprawiają, że przyjeżdża tu grono stałych bywalców, również zza granicy i pokoje czasem są niedostępne na Booking.com, natomiast bezpośrednio już tak. Jest to chyba jedyny tego typu obiekt w okolicy, przez co cena jest dość wysoka.
Miła obsługa na recepcji. Wygodne łóżka i świetne szlafroki. Bogata oferta dla dzieci (duży trawnik, plac zabaw, możliwość ugotowania czegoś na zamówienie, łóżeczko niemowlęce z pościelą).
Z minusów: cena; brak wody do picia w pokoju; w pokoju niestety słychać wszystko, co dzieje się na korytarzu; wypalony i wydeptany trawnik; dużo os w ogrodzie - jedna mnie użądliła. Nie wpływają one jednak na całościową ocenę.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, karolinab287
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na obiad w restauracji wzięliśmy zagranicznych gości. Kelnerka imieniem Jola- była okropna; nie rozumiała najprostszych zdań moich gości po angielsku, celowo ignorowała ich pytania. Na każdą prośbę ( po polsku) o serwetkę czy sztućce reagowała przewróceniem oczu lub w ogóle się nie odzywała tylko odchodziła po daną rzecz, tak jakby robiła nam łaskę. Na koniec policzyła nam dodatkowo 4 zł za opakowanie na wynos- chociaż kiedy zapytaliśmy o to w recepcji, okazało się, że opakowania są bezpłatne... No coz, niech baba ma. Nie polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
7  Dziękujemy, blair007c
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VillaParkWiselka, Właściciel, Villa Park WiselkaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Ta osoba była zatrudniona u nas ale nie radziła sobie z wyznaczonymi jej zadaniami pracy.

Zwrócono jej uwagę lecz to nie przyniosło skutku dlatego też przerwaliśmy zatrudnienie tej osoby. Przykro nam, że osoba ta używa wpisów jako zemsta za zwolnienie z pracy.

Jednocześnie Rodzice tej Pani również prowadzą działalność noclegową i uważają nas za konkurencję, co przyczyniło się do wystawienia złych rekomendacji.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Mały hotel ze świetną restauracją. Pokoje urządzone doskonale -jest wszystko, co potrzebne w czasie wypoczynku ( wygodne łóżko, lodówka, dodatkowe talerze, szklanki i czajnik, nawet zmiotka do piasku z plaży. Hotel przyjazny dla dzieci i zwierzaków. Przyjazny ogród z miejscami do wypoczynku. Cudo!

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, wiatrwewlosach
Zrecenzowano: 10 lipca 2018

Doskonała lokalizacja, blisko do morza a jednocześnie położone na uboczu. Sama sceneria robi wrażenie już przy wjeździe. Pokoje bardzo ładnie urządzone, czyste, klimatyczne. Sniadania rewelacyjne, bardzo duży wybór. Posiłki "palce lizac"- chce się więcej :)
Polecam, na pewno tam jeszcze wrócę

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, V553TGjoannas
Zrecenzowano: 20 maja 2018

Miejsce doskonałe, wspaniała rodzinna atmosfera, doskonała kuchnia i najcudowniejsza obsługa. Miejsce gdzie czas zwalnia..... Polecam wszystkim komu zależy na ciszy i spokoju przy kieliszku doskonałego wina......

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdy pokój jest pełen uroku...
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Sebulba S