“Czysto, smacznie i w dobrym klimacie”
Loft Restaurant — recenzja

Loft Restaurant
Nr 10 wśród 398 Restauracje (Ostrawa)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, bardzo szybko podane, miła obsługa. Wszyscy się starali i wyszło jak trzeba ☺️ Jadłam lepszą ośmiornicę tu niż w czasie całego pobytu nad morzem na Bałkanach.

Dziękujemy, dominiqqa

Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i szybka obsługa . Nowoczesne wnętrze a co najważniejsze pyszne , ładnie podane jedzenie . Polecam warto wrócić.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 825ewa_
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokal z najlepszym lokalnym browarem z Zamku Zabreh. Potrawy bardzo smaczne i super podane. Wystrój lokalu bardzo przyjemny. Czysto i pachnąco. Tatar i kulki z łososiem oraz kozim serem przepyszne. Piwo tylko dopełnia smaku.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, WaldemarGajos
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super odkrycie. Troszkę na uboczu, przestronne miejsce, przemiła obsługa, otwarte w niedzielę. Jedno z najlepszych dań jakie jedliśmy ostatnio w restauracji, jedna z najlepszych ryb jakie jadłem. Plus pyszne piwo. Polecamy!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, peyot25
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Szaro-drewniany wystrój, ocieplony punktowym światłem. Zupełnie inne od większości przydrożnych czeskich restauracji, barów, karczm. Wysmakowane. Menu niewielkie, jak i sama restauracja. Znalazła się jednak w nim pozycja rybna oraz wegetariańska (rozpływająca się w ustach lasagna warzywna).
Na deser najlepszy w życiu sorbet z czarnej porzeczki i maliny!
Wszystko doprawione i udekorowane z największą precyzją.
Obsługa sprawna i przesympatyczna.
Doskonały niedzielny obiad -prawie jak w domu, tylko lepiej!
I można płacić kartą.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Hhilda123

Loft Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrawa, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Loft Restaurant? Podziel się wrażeniami!