“Tradycyjna czeska kuchnia”
Pivnice U Rady — recenzja

Pivnice U Rady
Nr 28 wśród 397 Restauracje (Ostrawa)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy będąc przy okazji wizyty w mieście. Szukaliśmy czegoś tradycyjnego i padło na pivnice...
Jezeli ktoś się nastawia na wykwintne miejsce i dania to może być zawiedziony ale jezeli ktoś zna czeskie klimaty to nie będzie rozczarowany.
Zjedliśmy prosty i smaczny obiad z czeskim piwkiem :)
Taki dobry średni poziom za niewygorowane ceny.

Dziękujemy, Qba_007

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi tutaj na obiedzie. Niestety się zawiedliśmy i to bardzo. Każdy chciał z nas spróbować słynnej zupy czosnkowej - zupa była na bazie ala „rosołu” bez smaku, bez czosnku. Znajomi zamówili knedliczki z polędwica - były bardzo słodkie, knedliczki były stare. Mój chłopak zamówił żeberka. Co prawda podane było pięknie, ale były same przypalone kości. Natomiast moje danie był tradycyjny ser z frytkami - nie dość ze danie bardzo słone to dodatkowo każde podane danie BYŁY ZIMNE. Niestety nie polecamy !!!

Dziękujemy, klaudiagl
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tradycyjne czeskie jedzonko, pyszne i do tego tanie. Żeberka i smażony ser smaczne. Serdecznie polecam, warte ceny i uwagi :)

Dziękujemy, grmartyna
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko czego chcialbym od dobrego obiadu. Pyszne czeskie jedzenie, swietna, szybka obsluga i niewygorowane ceny. Goraco polecam

Dziękujemy, bart_omiejd547
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyyyyszna zupa czosnkowa. Fantastycznie rozgrzewająca.
Smażony ser - MNIAM, palce lizać.
Do tego sałatka szopka - niewielka, ale dobra.
Nooooo i piwo. Ach!!!
Polecamy. Szczególnie, że "U Rady" zapach wnętrza nie jest przesiąkniety zapachem grzanego / spalonego tłuszczu, jak w większości podobnych lokali w Ostravie.
Za wszystko zapłaciliśmy 412 Kc i oboje z mężem byliśmy bardzo najedzeni.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zuskap

Pivnice U Rady — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrawa, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Pivnice U Rady? Podziel się wrażeniami!